N1 Casino Казино Во Живо Преглед - Account

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусДо 400 долари
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino
До 400 долари
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Account

Account

Играчите кои би сакале да играат игри во казиното N1 треба прво да создадат сметка. Ова е едноставен процес и сè што треба да направат играчите е да кликнат на копчето Приклучи се сега и да внесат некои лични податоци. Играчите треба да ги внесат точните лични податоци бидејќи ќе мора да поминат низ процедурата за верификација пред да можат да побараат повлекување.

Казиното N1 има одредени обврски што треба да ги следат бидејќи се лиценцирани казина. Тие ќе бараат од секој играч да ја помине процедурата за верификација пред да може да побара повлекување на нивните добивки. Ова е добра вест и значи дека играчите се заштитени во секое време и можат да се потпрат на тоа дека казиното е легитимно, искрено и доверливо. Потврдата на играчот значи дека казиното ќе провери дали играчот е личноста за која велат дека се и дали неговите податоци се точни. За да го направат тоа, играчите ќе мора да испратат копии од правни документи за да го докажат својот идентитет, адреса и начин на плаќање.

Казиното N1 го прави ова за да се увери дека во казиното играат само играчи на кои законски им е дозволено да се коцкаат. Играчите треба да бидат полнолетни за да се коцкаат и треба да живеат во една од поддржаните земји каде што може да работи казиното. Од таа причина, играчите треба да ги внесат точните детали кога ги креираат своите сметки.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот