Преглед на игри со дилер во живо N1 Casino - Deposits

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус $400
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да играат игри за вистински пари во казиното N1, играчите треба да направат депозит. Достапни се различни начини на плаќање, така што играчите можат да го најдат оној кој најмногу им одговара. Уште повеќе, новите играчи кои ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде што драстично ќе го подобри нивното салдо.

Казиното N1 ги прифаќа следните валути: EUR, USD, NOK, CAD, RUB и PLN.

За да им ги олесни работите на своите играчи, казиното N1 додаде многу различни начини на плаќање што играчите можат да ги користат за депонирање средства на нивните сметки. Еве ги сите начини на плаќање што се достапни овде:

Кредитни картички

 • Маестро е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • ВИЗА е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • MasterCard е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и нема
 • вклучени такси. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.

е-паричници

 • Скрил е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Нетлер е е-паричник што играчот може да го користи за да ги депонира своите сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Ecopayz е е-паричник што играчот може да го користи за да ги депонира своите сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Неосурф е е-паричник што играчот може да го користи за да ги депонира своите сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • MiFInity е е-паричник што играчот може да го користи за депонирање на својата сметка. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.

Банка и е-трансфери

 • iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Интерак е е-Трансфер што играчот може да го користи за депонирање на својата сметка. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.

Натпревар со депозити

Секој играч кој ќе создаде сметка во казиното N1 и ќе го направи својот прв депозит може да бара многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е бонус за депозит за натпревар кој драстично ќе го подобри нивниот биланс. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите четири депозити на следниов начин:

Бонусот за прв депозит е 100% депозит за совпаѓање до 100 долари. Играчите ќе добијат и вкупно 150 бесплатни вртења, 25 бесплатни вртења дневно за 6 дена. Бесплатните вртења се припишуваат на Книгата на паднатите од прагматична игра. Кога Прагматичното играње не е достапно во одреден регион, бесплатните вртења ќе се кредитираат во Book of Cats од Bgaming.

На бонусот и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување од 50 пати пред играчот да може да побара повлекување.

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок
2023-10-24

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!