N1 Casino Live Casino Преглед - Deposits

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

За да играат игри за вистински пари во казиното N1, играчите треба да направат депозит. Достапни се различни начини на плаќање, така што играчите можат да го најдат оној кој најмногу им одговара. Уште повеќе, новите играчи кои ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде што драстично ќе го подобри нивното салдо.

Казиното N1 ги прифаќа следните валути: EUR, USD, NOK, CAD, RUB и PLN.

За да им ги олесни работите на своите играчи, казиното N1 додаде многу различни начини на плаќање што играчите можат да ги користат за депонирање средства на нивните сметки. Еве ги сите начини на плаќање што се достапни овде:

Кредитни картички

 • Маестро е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • ВИЗА е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • MasterCard е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е инстант и нема
 • вклучени такси. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.

е-паричници

 • Скрил е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Нетлер е е-паричник што играчот може да го користи за да ги депонира своите сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Ecopayz е е-паричник што играчот може да го користи за да ги депонира своите сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Неосурф е е-паричник што играчот може да го користи за да ги депонира своите сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • MiFInity е е-паричник што играчот може да го користи за депонирање на својата сметка. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.

Банка и е-трансфери

 • iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.
 • Интерак е е-Трансфер што играчот може да го користи за депонирање на својата сметка. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот депозит што треба да го направат е 20 долари.

Натпревар со депозити

Секој играч кој ќе создаде сметка во казиното N1 и ќе го направи својот прв депозит може да бара многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е бонус за депозит за натпревар кој драстично ќе го подобри нивниот биланс. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите четири депозити на следниов начин:

Бонусот за прв депозит е 100% депозит за совпаѓање до 100 долари. Играчите ќе добијат и вкупно 150 бесплатни вртења, 25 бесплатни вртења дневно за 6 дена. Бесплатните вртења се припишуваат на Книгата на паднатите од прагматична игра. Кога Прагматичното играње не е достапно во одреден регион, бесплатните вртења ќе се кредитираат во Book of Cats од Bgaming.

На бонусот и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување од 50 пати пред играчот да може да побара повлекување.

Total score7.7
Добрите
+ Дарежливи бонус понуди
+ Достапна е 24/7 поддршка
+ ВИП програма

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Руски
Фински
Француски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за пријавувањеВИП бонус
Депозит бонус
Неделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (31)
Австрија
Аргентина
Белизе
Боливија
Бразил
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Германија
Доминиканска Република
Еквадор
Ел Салвадор
Канада
Колумбија
Коста Рика
Куба
Мексико
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Панама
Парагвај
Перу
Полска
Суринаме
Уругвај
Финска
Хаити
Хондурас
Чиле
Швајцарија
ИгриИгри (16)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEntPlay'n GOPragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming