Преглед на игри со дилер во живо N1 Casino - Withdrawals

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус $400
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Различни начини на плаќање се достапни во казиното N1 за играчите да можат да ги повлечат своите добивки. За да направат повлекување, сè што треба да направат е да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Повлекување од Касиерката. Кликнете на начинот на плаќање што сакаат да го користат и внесете ја сумата што сакаат да ја повлечат.

Казиното N1 додаде многу различни начини на плаќање за да ги олесни работите за своите играчи. Единственото нешто што треба да го имаат на ум е дека треба да го користат истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користеле за депонирање на прво место. Еве ги сите достапни начини на плаќање во казиното N1:

Maestro е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.

  • VISA е кредитна картичка која играчите можат да ја користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • MasterCard е кредитна картичка која играчите можат да ја користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • Банкарскиот трансфер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • Skrill е е-паричник што играчите можат да го користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • Neteller е е-паричник што играчите можат да го користат за да направат повлекување на нивните добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • Ecopayz е е-паричник што играчите можат да го користат за да направат повлекување на нивните добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • iDebit е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • Interac е начин на плаќање што играчите можат да го користат за да ги повлечат своите добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.
  • MiFinity е е-паричник што играчите можат да го користат за да направат повлекување на нивните добивки. Времето на обработка е моментално и нема вклучени трошоци. Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари.

Време на повлекување

Времето за повлекување ќе зависи од начинот на плаќање што играчите ќе го изберат да го користат. Откако казиното ќе добие барање за повлекување, тие ќе го обработат што е можно поскоро за играчите да можат да ги добијат своите добивки. Во текот на периодот на чекање, играчите можат да го вратат повлекувањето. Е-Паричниците нудат најбрзо повлекување кое во повеќето случаи е моментално и нема да потрае подолго од 24 часа.

Повлекувањето на банкарски трансфер трае помеѓу 3 и 5 дена.

Кредитните и дебитните картички нудат повлекувања кои траат помеѓу 2 и 4 дена.

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок
2023-10-24

Започнете ги прославите на почетокот на викендот во казиното N1 со бонус за маршрута во петок

Петок често е посебен ден за повеќето играчи на казино бидејќи го означува почетокот на долгиот и забавен викенд. Така, за да се осигурате дека ќе го започнете викендот во вистинско расположение, казиното N1 ве поканува да побарате промоција на бонус за маршрута во петок. Тоа е возбудлив бонус кој ги наградува вашите петочни депозити со бонус кредити за бесплатно играње. Продолжете со читање за да ја отпакувате наградата за овој викенд!