Pragmatic Play

November 13, 2020

Прагматичното играње создава нов слот

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Прагматична игра е познат по тоа што е еден од најдобрите производители во светот во денешно време, што е сосема нормално. Тие се развиваат неверојатно игри со висококвалитетна и врвна технологија, за играчите да можат да имаат корист од нив. Овој нов слот не е исклучок, и јасно е дека играчите ќе го сакаат и секој може да игра ако е регистриран на онлајн казино што ги има игрите на Прагматик.

Прагматичното играње создава нов слот

Новиот слот

Нови процеп се вика Dragon Tiger и има приказ од 4x5, 1.024 линии за плаќање што има два ѕверови во дуел. Овој слот многу ќе ги награди играчите, ако имаат среќа, затоа очекувајте добра исплата од овој.

Макари се полни со златни животни, а исто така има и див симбол. Сепак, симболот е најдобар ако бонус е Змеј тигар, бидејќи го стартува режимот за бесплатни вртења. Потребни ви се само две или повеќе од нив за да слетате додека ги играте бесплатните вртења, а потоа добивате повеќе бесплатни вртења.

За време на бонусната функција, секое диво слетување ќе има прикачен мултипликатор до 5x, со дополнителни дивини што доведуваат до поголем множител. Овие ќе траат само за спин, а сите добивки на тој спин всушност ќе се помножат со целосниот износ.

Мислење од Мелиса Самерфилд

Мелиса, која е главна комерцијална понуда во Pragmatic, изјави дека нивната понуда на слот ја задржува различноста и дека дефинитивно се воодушевени што ќе го додадат овој слот со ориентална тема во нивното фантастично и софистицирано портфолио. Со дивините кои нудат неверојатни множители додека ја играте Бесплатни вртења, овој слот им нуди на своите обожаватели извонредно искуство што нема да го заборават. Тоа е сигурно.

Зошто Pragmatic Play е еден од најдобрите брендови

Во моментов, Pragmatic Play испорачува до 5 слотови месечно, покрај новите казино во живо игри и бинго игри преку неговата мулти-вертикална понуда. До целото портфолио на брендот може да се пристапи преку единствена интеграција на API, што е придобивка за играчите и самиот бренд.

Ако барате еден од најдобрите програмери во светот кој произведува игри секој месец и нема да ве разочара, тогаш Pragmatic Play е вистинскиот избор за вас.

За прагматична игра

Овој бренд е основан во 2015 година на Малта и оттогаш се шири низ целиот свет, без воопшто да застане. Склучи договори со некои од најголемите компании кога станува збор за коцкањето. Неговите игри може да се најдат преведени на повеќе од 26 различни јазици, што е сосема природно бидејќи има многу играчи од многу земји.

Нејзините игри се развиени во HTML5, што значи дека секој што има паметен телефон или таблет може многу лесно да ги игра игрите на Pragmatic. Нема потреба да преземате апликација или нешто слично. Само за да ја посетите веб-страницата, најавете се и потоа треба да ја изберете играта што сакате да ја играте. Тоа е многу едноставно и можете да го направите за неколку минути.

Покрај тоа што освои неколку награди претходно и оваа година, Pragmatic Play сè уште расте и не очекува да забави. Напротив.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести