Pragmatic Play

November 2, 2020

Pragmatic Play ќе испорача слотови на Luckia

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, кој е широко познат провајдер во оваа индустрија, се согласи да го испорача целосно процеп портфолио на колумбискиот оператор Luckia. Ова значи дека играчите кои се регистрирани во Luckia ќе имаат можност да пристапат до широкиот опсег на слотови на Pragmatic Play, како што се Wolf God, најновото издание Wild Walker и се попопуларната серија John Hunter. И, се разбира, многу повеќе слотови. Нивните слотови е една од причините зошто Прагматичното играње е најдобро оценето казино во живо.

Pragmatic Play ќе испорача слотови на Luckia

Luckia ќе ги испорача сите слотови на значајна база на корисници на интернет и малопродажба, а Pragmatic Play ќе го опслужува операторот со најдобрата експертиза за игри, што е подобрено со новиот центар LatAm.

Што мисли Мелиса Самерфилд

CCO во Прагматик, Мелиса Самерфилд, изјави дека нивните слотови биле дефинитивно популарни во регионот, и со потпишувањето на овој договор со Luckia, кој сигурно е еден од најголемите оператори во Колумбија, ќе им овозможи да го покажат квалитетот на достапните игри од Прагматична игра до поширока публика. Со помош на нивниот новоформиран центар LatAm, овој бренд успеа да го прошири својот отпечаток брзо и на ефективен начин во оваа област, додека нивното локално присуство дефинитивно ќе им помогне да продолжат да го градат ова взаемно поволно партнерство со Luckia.

Мислите на Жаум Морагус

Онлајн директорот на Luckia, Jaume Moragues, рече дека портфолиото на Pragmatic има различни и неверојатни наслови кои се познати низ целиот свет поради нивниот висок квалитет и одлична игра. Подобрувањето на нивната понуда на производи е целосно од витално значење за овој бренд и тие се целосно уверени дека ова партнерство ќе им овозможи во Коломбо да привлечат поголема публика за нивното казино.

Зошто ова партнерство?

Очигледно е дека Pragmatic Play е еден од најдобрите развивачи на казино игри во светот и тие го докажале тоа многу пати во текот на годините. Неодамна овој бренд направи неколку партнерства, што е навистина предност за нив. Тоа е затоа што тие сигурно можат да помогнат кој било друг бренд да се појави уште повеќе ако склучат партнерство со нив.

Pragmatic Play е сигурно неверојатен бренд кој расте сите овие години и може да расте уште повеќе. Всушност, се шири се повеќе и повеќе во индустријата, нешто што е сосема природно. Тие имаат многу добар тим зад тимот за да знаат кој бренд е најдобар или не, за да знаат да знаат со кој треба да соработуваат.

Сега е можно да се играат слотови на Pragmatic во Luckia

Ако сте биле заинтересирани да играте слотови Pragmatic Play, тогаш тоа сега можете да го направите во Luckia, што е неверојатно казино. Покрај тоа, ќе бидете многу задоволни со квалитетот на казиното, што е едноставно фантастично. Нема ништо што не можете да направите таму. Во основа, со слотови од Pragmatic ќе имате можност да ги испробате и да знаете дали се добри или не.

Затоа забавувајте се додека ги играте и ќе ви се допаднат, тоа е сигурно. Можете да ги очекувате најдобрите теми, слотови од висока класа и најдобриот и најквалитетниот. Нема ништо слично како играње слотови на Pragmatic во Luckia. Значи, ако можете да го направите тоа, не го отфрлајте.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести