Преглед на игри со дилер во живо Rocketpot - Affiliate Program

RocketpotResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус за добредојде 100% до 1 БТК
Биткоин бонус за регистрација
Над 2600+ игри
Крипто спортска книга
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Биткоин бонус за регистрација
Над 2600+ игри
Крипто спортска книга
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Секој може да се придружи на Подружници на Rocketpot и станете партнер на Rocketpot. Ова ќе им овозможи на партнерите да заработат пари преку нивната веб-страница или социјалните медиуми со промовирање на казиното и повикување на играчите. Партнерите ќе заработат намалување на приходите што играчите ги создаваат преку депозитите.

За да се приклучат на придружната програма, партнерите треба прво да се регистрираат за сметка. Ова е едноставен процес кој ќе одземе само неколку минути од нивното време. Откако нивната сметка ќе биде одобрена, тие можат да се логираат и можат да почнат да истражуваат што нуди придружната програма.

Rocketpot Affiliates нудат програма за споделување приход што започнува со провизија од 25%, а партнерите можат да добијат уште поголема провизија во зависност од нивните перформанси.

Сите плаќања се обработуваат во првата недела од месецот, а минималниот износ што партнерите можат да го повлечат е ограничен на 100 долари. Доколку сумата е помала од 100 долари, тогаш ќе се префрли на следниот месец.

Како се вика подружницата на Rocketpot Casino?

Филијалата на Rocketpot Casino се нарекува Rocketpot Affiliates.

Најдобри бонуси за добредојде во криптовалути за играчи во живо во казино во мај 2023 година
2023-05-17

Најдобри бонуси за добредојде во криптовалути за играчи во живо во казино во мај 2023 година

Коцкањето со криптовалути стана феномен овие денови. Играчите можат да користат популарни монети како што се BTC, mBTC и USDT за да направат брзи, анонимни и безбедни трансакции со казино, што ги прави одлични алтернативи на конвенционалните опции за плаќање. И за да биде целата идеја уште подобра, казина во живо со криптовалути нудат некои од најголемите промоции за добредојде. Во овој напис, ќе откриете два бонуси за добредојде што треба да ги барате во крипто казино.