Rocketpot Live Casino Преглед - Promotions & Offers

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Промоциите и понудите се одличен начин за привлекување нови играчи а старите нека бидат задоволни. Секој нов играч кој го започнува своето патување во Rocketpot Casino ќе го направи тоа добијте дарежлив бонус за добредојде да ги започнат работите на десната нога и подоцна можат да бараат многу други промоции кои ќе го подобрат нивното искуство во казиното.

Секој играч кој ќе се регистрира за нова сметка во Rocketpot Casino може да бара многу дарежлив бонус за добредојде. Првиот пат кога ќе депонираат на нивната нова сметка, играчите ќе добијат 100% депозит за натпревар до 1 БТК. Нема потреба да користите промотивен код за да го барате бонусот, а штом трансферот е успешен, средствата од бонусот ќе бидат префрлени на сметката на играчот.

Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за понудата е ограничен на 0,001 (BTC, NEO, BCH, LTC, DOGE, ETH, BTC). Условите за обложување за понудата за добредојде се 100x.

Rocketpot Cashback до 20% - Секој играч во Rocketpot Casino ќе добие до 20% поврат на готовина на сите нивни загуби.

Rocketpot VIP – Rocketpot има ВИП клуб само за покана со бројни награди за своите играчи. Сè што треба да направат играчите е да се обложуваат на нивната омилена игра и колку повеќе играат, толку побрзо ќе добијат покана да станат ВИП член.

ВИП Менаџер за лична сметка – Секој менаџер поседува богато искуство во индустријата и може да им помогне на играчите со сите аспекти на нивната сметка.

Ексклузивни бонуси - Играчите ќе имаат корист од награди кои одговараат на нивниот стил на игра.

ВИП настани и гостопримство – Менаџерите на сметки покажуваат интерес за животниот стил и интересите на играчите, за да можат секогаш да смислат нов начин да ги наградат.

Специјални ВИП промоции – ВИП играчите ќе добиваат билтени секогаш кога ќе ги чека нова промоција.

Приоритетни одговори за повратни информации - Сите играчи на Rocketpot, не само ВИП-листите, ќе добиваат повратни информации за секое прашање што го имаат. Поддршката на клиентите е во срцето на работењето на Rocketpot Casino.

ВИП подароци – Од време на време, ВИП играчите ќе добиваат мистериозна парцела.

Прагматични падови и победи

Играчите можат да освојат до 1.000.000 долари месечно кога играат Прагматични игри. Сè што треба да направат играчите е да обложуваат вистински пари на која било од квалификациските игри.

Некои од игрите што се вклучени во промоцијата се Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza и Chilli Heat, само за да наведеме неколку.

Добрата вест е што Pragmatic play сега е достапна во Биткоин, Етереум, и Лајткоин. Наградите може да се доделат во секое време на кој било играч, а сè што треба да направат е да се обложуваат на една од квалификациските игри.

Стартување на нова игра

Секој пат кога ќе се додаде нова игра во Rocketpot Casino, ќе има награда за играчите, во повеќето случаи во форма на бесплатни вртења. Понекогаш овие награди се достапни и во делот Казино во живо. Во овој момент, Irish Luck од Pragmatic Play е најновото дополнување на огромното портфолио за игри.

Ова е слот со ирска тема игра на 5 макари и 3 реда со 20 линии за плаќање. Пивските стомни, потковиците, детелините со четири листа и капите на врвот се само некои од најплатените симболи кои играчите би сакале почесто да ги гледаат на екранот.

Rocketpot Discord

Играчите можат приклучете се на серверот Rocketpot Discord и разговарајте со други членови на Rocketpot и побарајте готовински подароци. Секој е добредојден да се придружи на Rocketpot Discord. Како и да е, за да бараат парични подароци, членовите треба да имаат сметка во казиното. Има дневни, неделни и месечни подароци.

Rocketpot Bonanza

Rocketpot Bonanza е нова слот игра која нуди неверојатно патување во светол и шармантен простор каде што чекаат многу награди.

Трки на Rocketpot

Играчите можат да се обложуваат на нивните омилени игри и да заработат место на подароци каде што секој може да победи. Колку повеќе играчот се обложува, толку се поголеми шансите за победа. Секој облог се брои како 1 поен и е еднаков на $1 на таблата на водачи.

Слот за Undead Fortune

Undead Fortune е игра со видео слот 5x4 која нуди добивки од линијата за наплата и максимална победа од 10.000 пати по облог. Играта може да се пофали со специјални симболи и бонуси дизајнирани околу Duel Reels.

Total score7.6
Добрите
+ Биткоин бонус за регистрација
+ Над 2600+ игри
+ Крипто спортска книга

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (4)
Јапонски
Англиски
Германски
Шпански
БонусиБонуси (3)
Бонус за добредојдеБонус за пријавување
Депозит бонус
ВалутиВалути (1)
Американски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (200)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Германија
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Данска
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Италија
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Монсерат
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Полска
Португалија
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Словенија
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи
Франција
Хаити
Холандија
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (8)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
СофтверСофтвер (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming