Slots Heaven Казино Во Живо Преглед

Slots HeavenResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
Бонус100 долари
Џекпот понеделник
Непречено на мобилен
1000+ игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Џекпот понеделник
Непречено на мобилен
1000+ игри
Slots Heaven
100 долари
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Бонусите на Казино Во Живо се широко користени од играчите за да го подобрат своето искуство со игри и да ги зголемат нивните шанси за победа. Различни бонуси се достапни на Slots Heaven за играчите да бидат заинтересирани и да се забавуваат. Коцкарите можат да ги искористат предностите од различни бонуси и промоции за да го подобрат своето искуство со игри. Овие бонуси можат да бидат достапни во многу различни форми и да им дозволат на играчите да уживаат во нивните омилени игри.

+1
+-1
Затвори
Games

Games

Еве го највозбудливиот дел од овој преглед. Slots Heaven им подарува на гејмерите преку 500 игри. И како што сугерира нивното име, повеќето од нив се слотови. Тие исто така имаат игри во живо, видео покер и игри на маса. Но, најдобриот дел е - играчите можат да ги испробаат повеќето од овие игри бесплатно пред да играат вистински.

Software

Казиното соработува со Playtech, познат провајдер на софтвер iGaming, како потег со цел да се означи белата боја на нивната услуга. Овој најдобро оценет оператор е во индустријата за игри повеќе од 15 години и тие се познати по нивните забавни, кориснички прифатливи и иновативни казино игри. Нивните најзабележителни креации се Dr.Lovemore Slots и A night out Slots.

Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, Slots Heaven нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како PayPal, EcoPayz, Credit Cards, Debit Card, Skrill , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, Slots Heaven е вашиот врвен избор.

Deposits

Slots Heaven нуди многу опции за депозит. Тие ги наведоа кредитните картички како прв избор, а потоа следуваат Skrill, Neteller, Entropay, банкарски трансфери, Paypal, Pay-by-Mobile и Paysafe картичка, Instant banking и ecoPayz. Во кратка изјава, тие ги уверуваат играчите дека сите нивни податоци се силно шифрирани. За да можат да уживаат во беспрекорно играње искуство.

Withdrawals

Не е тајна дека рецептот за успешно коцкање е цврсто контролирање на активностите за игри. Тоа вклучува евиденција за сите трансакции на едно место. Поради оваа причина, Slots Heave поддржува повеќе опции за повлекување. Тие вклучуваат кредитни картички, Skrill, Neteller, Entropay, банкарски трансфери, Paypal, Pay to Mobile и Instant Banking

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

+9
+7
Затвори

Languages

Се чини дека казиното е насочено само кон земјите што зборуваат англиски - со добра причина. Има над 375 луѓе кои го зборуваат јазикот во 50 окрузи. Јасно е дека овој избор гарантира широка публика. Казиното ги проширува своите услуги на меѓународно ниво, освен за неколку земји како Бугарија, Кипар, Данска, Естонија, Франција, Хонг Конг, Израел, Сингапур и Шпанија.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Slots Heaven . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Slots Heaven се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Security

Slots Heaven е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

Slots Heaven е онлајн казино кое има минималистички пристап во својот дизајн и го комплиментира изгледот со светкава неонска тема. Казиното нуди три слотови на тркала, видео слотови, виртуелни игри на маса, како и видео покер и други специјализирани игри. Тие се лиценцирани од Гибралтар и напојувани од Playtech.

Брзи факти

Година на основање: 2013
Веб-страница: Slots Heaven

Account

Регистрирањето за сметка со Slots Heaven отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Slots Heaven и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Slots Heave многу сериозно го сфаќа корисничкото искуство. Поради оваа причина, тимот формираше солидна единица за поддршка за англискиот јазик. Разговорот во живо изгледа како најбрзиот и најевтиниот начин да се добие помош за системот. Но, корисниците можат да го повикаат тимот или да им испратат е-пошта.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Slots Heaven за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Slots Heaven често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Slots Heaven обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Slots Heaven во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Како и со секое друго казино таму, Slots Heave нуди примамливи бонуси. Најзабележителен е 100% бонус за добредојде што доаѓа со 40 бесплатни вртења. Вртењата важат осум дена, но нудат дополнителни 20 бесплатни вртења, секој ден, за играчите да се вратат за повеќе. Сепак, Ts&C се применуваат.

Live Casino

Live Casino

Бидејќи во казиното има Playtech, тие поддржуваат преземања, во живо и инстант игра за сите главни оперативни системи. Оваа еластичност е дел од причината зошто казиното привлече толку многу играчи. Но, тоа не е сè; секој добива пристап до истите шанси и возбуда без оглед на нивната претпочитана платформа.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот