SlotV Casino

Age Limit
SlotV Casino
SlotV Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

За SlotV Casino

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри во живо, методите за депонирање и друго, SlotV Casino добива 8 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во 2017 и е со livekazinorank-mk.com од 13.07.2022 .

Игри во живо понудени на SlotV Casino

Играчите кои бараат забавни игри за играње може да се обратат до SlotV Casino . Овој Live Casino нуди возбудливи Live Casino бонуси, а исто така нудат и различни забавни игри како што се First Person Blackjack, Бакара, Рулет, First Person Baccarat, Блек Џек , да наведеме неколку.

Покрај овие игри, SlotV Casino има и возбудливо лоби во живо каде што можете да уживате во некои врвни игри со дилери во живо на пазарот.

Софтвер достапен на SlotV Casino

Со популарноста на игрите во живо во последните години, развивачите на софтвер играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра во живо создадена од специфичен производител на Live Casino , па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ​?

SlotV Casino нуди игри од познати развивачи на софтвер како што се Pragmatic Play, GreenTube, BTG, Play'n GO, Booongo Gaming и многу други.

Прифатени методи на депонирање на SlotV Casino

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard , заедно со многу други. Погрижете се да го истражите секој потенцијален начин на плаќање што сте заинтересирани да го користите.

Зошто да играте во SlotV Casino ?

SlotV Casino е многу омилен Live Casino кој на своите играчи им нуди извонредни искуства со играње во живо.

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден.

За оние кои сакаат да прочитаат повеќе за одговорното играње или имаат потреба од помош со зависноста, посетете ги овие веб-локации подолу.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Свесен за коцкање](https://www.begambleaware.org/)

*[Анонимни коцкари](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (12)
Англиски
Бугарски
Германски
Индонезија
Португалски
Романски
Руски
Тајландски
Турски
Фински
Француски
Шведски
БонусиБонуси (25)
Bitcoin Bonus
Blackjack Bonus
Bonus Ball
High Roller бонус
Reduced Juice Line
Reload бонусRoulette BonusБез обложувачки бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус без депозит
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус за упатување
Бонус извлекувања
Бонус кодови
Бонус топка
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (3)
Американски долари
Евра
Романски леу
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (3)
Ирска
Романија
Шведска
ИгриИгри (51)
Age of Empires
Call of Duty
Dota 2
First Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon Tiger
King of Glory
League of Legends
Overwatch
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Галски фудбал
Гребки
Еспорт
Игра покажува
Кошарка
Крикет
Лакрос
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
EPS
EcoPayz
Euteller
Klarna
MasterCardNeteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Rapid Transfer
SkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
СофтверСофтвер (44)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amatic Industries
BTGBally
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Chance Interactive
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
GreenTubeHabanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Shuffle Master
Side City Studios
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming