Sloty

Age Limit
Sloty
Sloty is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Во сопственост на Genesis Global Limited, Sloty Casino беше лансиран во 2017 година и е лиценциран од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство, како и од Органот за игри на среќа на Малта. Нејзината мобилна страница е оптимизирана за различни преносливи уреди, вклучително и Android и iOS. Повеќето од игрите што ги нуди Sloty Casino може да се играат и на овие уреди.

Games

Sloty Casino за мобилни корисници носи голема библиотека со игри. Од хитови на сите времиња, како што се Immortal Romance, Starbust и Gonzo's, до неодамна објавените слотови како EmotiCoins, The Legend of Shangri-La и Temple of Luxor, казиното ги има сите. Мобилните корисници, исто така, можат да пристапат и да играат во казино со дилер во живо во движење.

Withdrawals

Откако играчот ќе поднесе барање за повлекување, казиното ќе го прегледа и играчот ќе има пари на својата сметка веднаш ако користи Neteller, Skrill, EcoPayz или Trustly, од кои сите се прикажани во Sloty Mobile Casino. Други истакнати методи вклучуваат MasterCard, EntroPay и Visa- повлекувањето со овие методи трае од 1 до 3 дена.

Languages

Флексибилноста е важна, но различноста е исто толку важна. Ова е едноставен факт што многу онлајн казина навидум го игнорираат. Во Sloty Mobile Casino ситуацијата е сосема поинаква. Без разлика дали некој играч сака да ужива во искуството на англиски, фински, норвешки, шведски или германски, тој може да го стори тоа токму овде.

Live Casino

Играчите имаат различни вкусови кога станува збор за изборот како сакаат да доживеат играње во движење. Има и такви кои сакаат да играат преку апликација за преземање, додека други сакаат да играат во прелистувачи. Sloty Mobile Casino се грижи за сите овие индивидуални преференции, бидејќи е достапно за играње и преку прелистувачи и преку апликација.

Promotions & Offers

Бонусот за добредојде на Sloty Casino може да се бара на мобилен gadget. Играчите добиваат 100% бонус на нивниот прв депозит, до 300 евра. Овој бонус доаѓа со 300 бесплатни вртења. Вториот депозит привлекува бонус од 50%, до 400 евра. На третиот и четвртиот депозит се доделува бонус од 25%, ограничен на 400 евра.

Software

Сопствениците на Sloty Mobile Casino се во бизнисот со онлајн коцкање доста долго; оттука, тие разбираат што значи изборот на добар провајдер на софтвер. Казиното се напојува од NetEnt, Play'n Go, Quickspin, NYX Gaming group и Microgaming. Играчите уживаат во лесната навигација, додека интерфејсот е лесен за користење. Со помош на неколку допири, мобилните корисници можат да се префрлаат помеѓу игрите.

Support

Играчите со прашања можат да започнат разговор преку разговор во живо или може да испратат е-пошта до тимот за поддршка на казиното. Тимот е достапен и на телефон; бројките се видно прикажани на страницата на казиното. Одделот за поддршка на корисници е достапен 24/7, што значи дека времето воопшто не е фактор овде.

Deposits

Флексибилноста е важна, а овозможувањето на играчите повторно да го вчитаат салдото на сметката во движење прави голема разлика. Освен е-паричници и кредитни картички, играчите можат да депонираат со помош на Sofort, Giropay, Paysafecard или Trustly. Оваа низа опции за депозит е можеби една од причините зошто Sloty Casino е веќе популарно, и покрај тоа што беше лансиран пред само една година.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (21)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Унгарски форинти
Хрватски куни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (15)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
LuckyStreakMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
iSoftBet