Vasy Casino Live Casino Преглед

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Казиното Vasy е преполно со бонуси кои ќе привлечат многу играчи. Бонусите се одличен начин да го истражите казиното и да испробате повеќе игри од вообичаено. Играчите, кои се приклучуваат на казиното, имаат право на дарежлив бонус за добредојде што се пренесува преку првите три депозити.

Комплетна листа со бонуси од Vasy Casino
+9
+7
Затвори
Games

Games

Базата на податоци на казино игри на Vasy Casino содржи слот машини, рулет, бакара, покер и видео покер, само за да наведеме неколку. Најновата атракција во казиното е делот „Казино во живо“ кој им овозможува на играчите да се препуштат во играњето на омилените игри со дилер во живо во реално време.

Software

Vasy Casino соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да им донесе игри со добар квалитет на своите играчи. Сведоци сме на постојаниот раст на iGaming индустријата, а растот на технолошките иновации доведува до нови и возбудливи игри.

Payments

Payments

Нудењето различни начини на плаќање што играчите можат да ги користат и за депозити и за повлекувања е многу важен аспект на казиното. Еден од најдоверливите начини на плаќање се Skrill и Neteller и добрата вест е што и двата се достапни овде во казиното.

Deposits

За да играат игри во казиното Vasy, играчите треба да направат депозит. Казиното им обезбедува неколку начини на плаќање за да можат да го изберат оној кој најмногу им одговара. Правењето депозит е едноставен процес и средствата ќе бидат префрлени на сметката на играчот речиси веднаш.

Withdrawals

Играчите можат да направат повлекување на нивните добивки кога сакаат. Целиот процес е поедноставен, па дури и на почетниците ќе им биде лесно да направат повлекување. Vasy Casino додаде различни начини на плаќање за играчите да можат да го најдат оној кој најмногу им одговара.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

Не секој ќе може да креира сметка во казиното Vasy. Одредени правила им забрануваат на играчите да играат во онлајн казина. На пример, коцкањето е забрането во некои земји, додека во други земји казиното ги нема потребните лиценци за работа.

Валути

Languages

Веб-страницата за казино треба да биде достапна на различни јазици. Во овој момент, ова се јазиците достапни во Vasy Casino англиски, француски, фински, германски и норвешки.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Vasy Casino . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Vasy Casino се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Vasy Casino се грижи неговите клиенти да бидат заштитени во секое време. Казиното има спроведено мерки и процедури кои ќе спречат каков било неовластен пристап до информациите на играчите. Vasy Casino го користи најновиот Secure Sockets Layer за да се увери дека има безбеден пренос на лични податоци.

Responsible Gaming

Vasy Casino нуди одговорно играње и создава совршени услови кои го спречуваат проблематичното однесување на игрите. Како и да е, сè уште има мал процент на играчи кои развиваат зависност и им е тешко да го контролираат својот нагон за коцкање. Она што треба да го запомнат е дека никогаш не е доцна да побараат помош.

About

About

За да се обезбеди ултимативно искуство Live Casino , од клучно значење е да изберете провајдер со докажано искуство на извонредност. Vasy Casino е име на кое можете да се потпрете со висок рејтинг и долгогодишна репутација во индустријата. Во овој преглед, ќе се нурнеме во врвните карактеристики на овој популарен провајдер за да ви дадеме длабински поглед на она што го издвојува од конкуренцијата. Од неговиот импресивен избор на игри до лесни и сигурни методи за депонирање и непобедливи бонуси. Ќе истражиме сè што треба да знаете за да одлучиме дали овој давател на казино е вистинскиот за вас.

Брзи факти

Година на основање: 2022
Веб-страница: Vasy Casino

Account

За да играат за вистински пари во казиното Vasy, играчите треба прво да создадат сметка. Ова ќе потрае само неколку минути, а сè што треба да направат играчите е да одат на веб-страницата на Vasy Casino и да кликнат на жолтото јазиче „Регистрирај се“ во страничното мени. Пополнете ги потребните информации и поставете ги ингеренциите за најавување, како што се корисничко име и лозинка.

Support

Играчите можат да стапат во контакт со Поддршка за корисници во секое време кога им е потребна помош. Лентата за разговор во живо е во долниот десен агол на почетната страница и играчите можат да ја користат за веднаш да се поврзат со агент за поддршка. Играчите можат да се јават во казиното на + 357 22 346 367 или да испратат е-пошта на support@hd.vasycasino.com.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Vasy Casino за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Vasy Casino често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Vasy Casino обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Vasy Casino во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Vasy Casino подготви многу различни награди за своите играчи. Бонусите се одличен начин за привлекување нови играчи бидејќи им овозможуваат да играат повеќе од вообичаено. И мораме да кажеме дека казиното Vasy се истакнува во овој оддел со својот дарежлив бонус за добредојде и редовните тековни промоции.

Live Casino

Live Casino

Делот за дилер во живо во казиното Vasy е преполн со игри кои доаѓаат од Evolution Gaming, Vivo Gaming, Asia Gaming и Pragmatic Play. Изборот на игри во живо го опфаќа секој тип класична казино игра, така што на играчите им остануваат многу избори.

Mobile

Mobile

Vasy Casino има мобилна платформа која им овозможува на играчите пристап до казиното во движење. Во овој момент, казиното нема развиена апликација, но играчите можат да се логираат на нивната сметка користејќи прелистувач.

Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучат на придружната програма, играчите треба да пополнат апликација со нивните податоци. Секоја апликација ќе биде разгледана и играчите ќе добијат потврда за приклучување што нема да трае подолго од 48 часа.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот