Vasy Casino Казино Во Живо Преглед - Affiliate Program

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучат на придружната програма, играчите треба да пополнат апликација со нивните податоци. Секоја апликација ќе биде разгледана и играчите ќе добијат потврда за приклучување што нема да трае подолго од 48 часа.

Партнерите можат да заработат повеќе пари кога привлекуваат нови играчи за депонирање.

  • Кога ќе донесат до 5 играчи кои депонираат, тие ќе заработат 25% нето приход.
  • Кога ќе донесат помеѓу 6 и 15 играчи кои депонираат, тие ќе заработат 30% нето приход.
  • Кога ќе донесат помеѓу 16 и 25 играчи кои депонираат, тие ќе заработат 35% нето приход.
  • Кога ќе донесат повеќе од 25 играчи кои депонираат, тие ќе заработат 40% нето приход.

Како се нарекува придружната програма на Vasy Casino?

Филијалата на Vasy Casino се нарекува Vasy Casino.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот