Vasy Casino Казино Во Живо Преглед - Deposits

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Deposits

Deposits

За да играат игри во казиното Vasy, играчите треба да направат депозит. Казиното им обезбедува неколку начини на плаќање за да можат да го изберат оној кој најмногу им одговара. Правењето депозит е едноставен процес и средствата ќе бидат префрлени на сметката на играчот речиси веднаш.

За да депонираат на сметката на Vasy Casino, играчите треба да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Депозит. Оттука, тие треба да го изберат начинот на плаќање за кој сметаат дека е најзгодно и да го внесат износот што сакаат да го депонираат. Средствата треба да ја одразуваат сметката на играчот речиси веднаш.

Во овој момент, ова се начини на плаќање што се достапни во Vasy Casino:

 • Skrill (Skrill-Moneybookers)
 • НЕТЕЛЕР
 • ecoPayz
 • Неосурф
 • Доверливо
 • Кредит на MasterCard
 • Paysafecard
 • AstroPay картичка
 • Биткоин Кеш
 • Dogecoin
 • Етереум
 • Флексепин
 • Лајткоин
 • Многу подобро
 • Биткоин
 • Јетон
 • Тетер
 • Кардано
 • Монета од американски долари

Играчите треба да имаат на ум дека некои начини на плаќање може да не се достапни за нив, во зависност од нивната земја на живеење.

Натпревар со депозити

Играчите кои се приклучуваат на казиното Vasy имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде што може да го побараат при првиот депозит. За да ги направи работите уште поинтересни, казиното нуди три различни бонуси за добредојде кои функционираат на следниов начин:

 • Првиот бонус за добредојде е 100% бонус за натпревар до 200 долари и 50 бесплатни вртења на играта Источен брег против Западен брег. Условите за обложување за овој бонус се 30 пати пред играчите да можат да побараат повлекување.
 • Вториот бонус за добредојде е 150% бонус за совпаѓање до $300 и 50 бесплатни вртења на играта Dragon Tribe. Условите за обложување за овој бонус се 25 пати пред играчите да можат да побараат повлекување.
 • Третиот бонус за добредојде е 200% бонус за натпревар до 500 долари и 50 бесплатни вртења на играта Менхетен оди диви. Условите за обложување за овој бонус се 20 пати пред играчите да можат да побараат повлекување.

Методи на депозит

Vasy Casino додаде многу различни начини на плаќање за играчите да можат да го најдат оној со кој се чувствуваат удобно. Во овој момент, ова се сите достапни начини на плаќање:

 • Скрил
 • Нетлер
 • ecoPayz
 • Неосурф
 • Доверливо
 • Кредит на MasterCard
 • Paysafecard
 • AstroPay картичка
 • Биткоин Кеш
 • Dogecoin
 • Етереум
 • Флексепин
 • Лајткоин
 • Многу подобро
 • Биткоин
 • Јетон
 • Тетер
 • Кардано
 • Монета од американски долари
Валута

Валута

Казиното Vasy прифаќа различни валути што играчите можат да ги користат за депонирање средства на нивните сметки. Во овој момент, ова се достапните валути:

 • Канадски долар (CAD)
 • евра (ЕУР)
 • Новозеландски долар (НЗД)
 • Норвешка круна (NOK)
 • Американски долар (УСД)
 • Австралиски долар (AUD)

Казиното Vasy исто така прифаќа криптовалути и тие ги вклучуваат следните:

 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Dogecoin
 • Биткоин Кеш
 • Етереум
 • Бран
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот