Vasy Casino Казино Во Живо Преглед - Live Casino

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Live Casino

Live Casino

Делот за дилер во живо во казиното Vasy е преполн со игри кои доаѓаат од Evolution Gaming, Vivo Gaming, Asia Gaming и Pragmatic Play. Изборот на игри во живо го опфаќа секој тип класична казино игра, така што на играчите им остануваат многу избори.

Бакара во живо

Live Baccarat можеби нема да ужива таква популарност како Live Poker или Live Blackjack, но сепак е игра која носи многу забава. Позната е и како омилената игра на Џејмс Бонд, па мораме да признаеме дека нејзината популарност никогаш нема да згасне. Baccarat е една од игрите кои нудат најниска предност на куќата, така што играчите имаат добри шанси да победат. Вредностите на картичките се малку променети за играта. Картите со 10 вредности вредат 0, Асовите вредат 1, а картите од 2 до 9 вредат нивната номинална вредност. Има три можни исходи, победува раката на играчот, победува раката на банкарот или раката завршува со нерешено. На играчите им се препорачува да ги научат правилата на играта пред да одлучат да играат за вистински пари. Сите правила за тоа како да се игра Baccarat во живо можете да ги најдете на следниот линк.

Некои од најпознатите Baccarat игри во живо што може да се најдат во Vasy Casino го вклучуваат следново:

 • Baccarat во живо
 • Брзина Бакара
 • Без комисија Baccarat
 • Бакара контролирано стискање
 • Стискање на бакара
 • Брзина Нема комисија Baccarat

Блек Џек во живо

Играчите кои сакаат да играат Блек Џек, но не сакаат да одат во казино, може да пробаат блек џек во живо. Тие ќе го имаат речиси истото искуство како да играат на казино. Играчите можат да разговараат со дилерите и другите играчи користејќи ја функцијата за разговор. Играта се пренесува преку технологија со висока дефиниција и играчите можат да ги видат чиповите и картичките од многу различни агли на камерата. Правилата на играта се исти како и во класичната верзија, а играчите се советуваат да ги научат барем основните правила. Сите правила за тоа како да се игра Блек Џек во живо може да се најдат на следниот линк.

Некои од игрите во живо Блек Џек што може да се најдат во казиното Vasy ги вклучуваат следните:

 • Блек Џек во живо
 • Блек Џек партија
 • Блек Џек во живо
 • Блек Џек лоби

Рулет во живо

Рулетот во живо е една од најпопуларните казино игри на сите времиња, без сомнение. Ова е игра на среќа, каде играчите треба да предвидат кој број ќе слета белата топка. Постои одредена возбуда во вртењето на тркалото на казиното што другите игри не можат да го понудат. Кој би помислил дека играта откриена случајно ќе ужива толку голема популарност денес? Има тони различни облози достапни за играчите, па затоа ги советуваме да поминат малку време за да ги разликуваат. Сите правила за играње рулет во живо може да се најдат на следниот линк.

Бидејќи рулетот е толку популарна игра, не е изненадување што има многу различни варијанти на него. И, добрата вест е дека повеќето од нив може да се најдат во делот Live Casino на Vasy Casino:

 • Извонреден рулет
 • Рулет со двојна топка
 • Брзински рулет
 • Молња рулет
 • Американски рулет
 • Рулет во живо
 • Рулет лоби

Покер во живо

Покер е игра со карти која доаѓа во многу различни варијанти. Играта ужива огромна популарност меѓу играчите кои често одат во казино. Денес е многу полесно да се игра играта во живо на компјутер или рачен уред. Правилата на играта се исти, а во колото ќе победи играчот со највисок ранг. Играчите треба да поминат извесно време за да ги учат правилата на играта бидејќи ова е малку покомплицирано во споредба со другите казино игри. Сите правила за играње рулет во живо може да се најдат на следниот линк.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот