Vasy Casino Казино Во Живо Преглед - Payments

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Payments

Payments

Нудењето различни начини на плаќање што играчите можат да ги користат и за депозити и за повлекувања е многу важен аспект на казиното. Еден од најдоверливите начини на плаќање се Skrill и Neteller и добрата вест е што и двата се достапни овде во казиното.

Минималниот износ што играчите можат да го повлечат е ограничен на 20 долари, освен ако не е поинаку наведено во условите и условите.

Играчите треба да го обложуваат секој депозит барем еднаш пред да можат да направат повлекување.

Сите повлекувања ќе бидат вратени на оригиналниот начин на депозит на играчот. За да се спречи перење пари, казиното го задржува правото да го плати повлекувањето на играчот преку кој било метод, иако играчот побарал поинаку.

Максималниот износ што играчите можат да го повлечат во рок од еден месец е ограничен на 15.000 долари.

Кога повлекувањето е ограничено, во случај играчот да победи со бонус за бесплатни вртења, секое салдо што е над максимално дозволеното ќе се отстрани од сметката на уплатата.

Играчите кои побарале повлекување пред да ги завршат барањата за обложување се завршени, а бонусот и добивките ќе бидат изгубени.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот