Vasy Casino Казино Во Живо Преглед - Promotions & Offers

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Vasy Casino подготви многу различни награди за своите играчи. Бонусите се одличен начин за привлекување нови играчи бидејќи им овозможуваат да играат повеќе од вообичаено. И мораме да кажеме дека казиното Vasy се истакнува во овој оддел со својот дарежлив бонус за добредојде и редовните тековни промоции.

Играчите кои ќе се регистрираат за сметка во казиното Vasy и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. За да ги направи работите уште поинтересни, казиното Vasy одлучи да го пренесе бонусот за добредојде преку првите три депозити што играчот ги прави на следниов начин:

 • Првиот бонус за добредојде се нарекува „Еко“ и е 100% бонус за совпаѓање до 200 долари. Барањата за обложување за овој бонус се 30 пати, а минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат е 20 долари.
 • Вториот бонус за добредојде се нарекува „Бизнис“ и играчите овде ќе добијат 300 бесплатни вртења на видео слот играта Источен брег против Западен брег. Барањата за обложување за овој бонус се 25 пати, а минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат е 100 долари. Максималниот износ што играчите можат да го повлечат од бонусот за бесплатни вртења е ограничен на 100 долари.
 • Третиот бонус за добредојде се нарекува „Прва класа“ и е 100% бонус за натпревар до 1.000 долари. Барањата за обложување за овој бонус се 20 пати, а минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат е 20 долари. Овој бонус е достапен само на Evolution Live Casino Games. Максималниот облог што играчите можат да го направат додека играат со бонус средства е ограничен на 10% од нивното тековно салдо.

Вториот пат кога играчите ќе направат депозит може да го побараат вториот бонус за добредојде што е 100% бонус за депозит до 250 долари.

Третиот пат кога играчите ќе направат депозит, тие можат да го побараат третиот бонус за добредојде, кој е 100% бонус за депозит до 500 долари.

Брзо центрифугирање

Vasy Casino го донесе највозбудливото натпреварување во сезоната за своите играчи. Овие турнири се достапни редовно, но играчите треба да ја проверат страницата за промоција на казиното за точните датуми.

Сè што треба да направат играчите е да одиграат една од избраните игри и да стигнат до врвот на таблата на водачи.

Ова се избраните игри за тековната промоција:

 • Камион за готовина
 • Сакура Fortune 2
 • Big Bad Wolf Megaways
 • Azticons
 • Slugger Време

За секој облог од $1 играч ќе заработи 1 поен. Оваа промоција има награден фонд од 10.000 долари и ова ќе го привлече сечие внимание.

 • Првата награда е 2.500 долари.
 • Втората награда е 1.000 долари.
 • Третата награда е 600 долари
 • Четвртата награда е 300 долари
 • 5-14-та награда е 100 долари
 • 15-24-та награда е 80 долари
 • 25-50-та награда е 50 долари
 • 51-та-150-та награда е 25 долари

Во случај двајца или повеќе играчи да имаат ист резултат, играчот кој прв ќе го постигне резултатот ќе ја добие наградата.

Патување во Васи

Казиното Vasy нуди прекрасно патување што се одвива на голем избор на премиум слотови и казино игри во живо. Играчите можат да стигнат до следното ниво со едноставно играње на нивните омилени игри. Правилата се едноставни, колку повеќе облози играчот обложува, толку побрзо ќе ја пополни лентата за ниво.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот