Vasy Casino Казино Во Живо Преглед - Software

Vasy CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусДо 1750 €
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Сосема ново казино
Брзи повлекувања
Персонализиран бонус пакет за добредојде
Vasy Casino
До 1750 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Добијте го бонусот
Software

Software

Vasy Casino соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да им донесе игри со добар квалитет на своите играчи. Сведоци сме на постојаниот раст на iGaming индустријата, а растот на технолошките иновации доведува до нови и возбудливи игри.

Vasy Casino има две категории на игри, игри со дилер во живо што се одвиваат во студио, пренос во живо со дилер во живо и RNG игри. Игрите со дилери во живо го носат копненото казино во онлајн просторот, така што играчите можат да имаат искуство толку блиску до него како да играат во вистинско казино. Играчите можат да разговараат со дилерот и другите играчи преку функцијата за разговор. Ова е одличен додаток за играчи кои бараат социјална интеракција.

Класичните онлајн игри не нудат простор за градење заедница, но нивната предност е што не се врзани за распоредот. Овие игри нудат висококвалитетна графика која привлекува огромен број играчи.

Vasy Casino, за да стекне нови играчи, постојано додава нови игри во своето портфолио. Тие особено работат на нивниот дел од Казино во живо кој добива сè поголема популарност секој ден.

Evolution Gaming е еден од најпопуларните провајдери на софтвер кога станува збор за игрите во казино во живо. Компанијата е основана во 2006 година и е инспирирана од легендарното казино во Монте Карло. Evolution Gaming им нуди на своите клиенти и нивните играчи извонредно и волшебно искуство со коцкање. Благодарение на фактот што користат пространи студија, повеќе камери и добро обучени дилери во живо, играчите ќе имаат единствена атмосфера на казино. Некои од најпопуларните игри во казино во живо кои доаѓаат од Evolution го вклучуваат следново:

  • Лудо време
  • Молња рулет
  • Монопол
  • Има или нема договор
  • Авто-рулет
  • Ruleta En Vivo
  • Рулет во живо
  • Брзина автоматски рулет
  • Молња коцки
  • Фаќач на соништа

Со растот на игрите во казино во живо, гледаме постојан раст во индустријата на добавувачи на софтвер. Друг истакнат провајдер на софтвер кога станува збор за игрите во Living Casino е Pragmatic Play, а добрата вест е што Vasy Casino содржи некои од нивните најпопуларни игри. Компанијата започна со креирање на верзија на Dream Catcher, но овој пат тие го нарекоа својот производ Mega Wheel. Ова стана многу популарна казино игра во живо што се игра на тркало од педесет и четири сегменти. На почетокот на рундата играчите можат да изберат да играат еден или повеќе броеви во исто време. Speed Baccarat е уште една казино игра во живо на која Pragmatic Play е многу горда. Нема промени во играта во оригиналната игра, наместо тоа, она што го направи софтверот е да го направи секој круг да оди побрзо.

NetEnt е уште еден развивач на софтвер кој нуди казино игри во живо. Мора да признаеме дека не им треба вовед бидејќи нивните производи зборуваат многу. NetEnt, со своите постојани подобрувања, секогаш е чекор понапред од сите други. На почетокот, компанијата започна како развивач на слотови, но на крајот на 2012 година, тие почнаа да развиваат игри во казино во живо. Нивниот посветен тим на програмери почна да анализира што недостасуваат игрите во Live Casino за да можат да го вградат тоа во нивните производи. Играчите можат да менуваат табели бидејќи имаат пристап до повеќе од една табела истовремено.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот