Вести

October 10, 2023

Играјте игри на маса во казиното Бумеранг за да го добиете бонусот од 1.000 евра без обложување

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Казиното Бумеранг е релативно ново казино во живо лансирано од Rabidi NV во 2020 година. Оваа страница за коцкање нуди огромен избор на игри со дилери во живо од водечки компании како Playtech и Evolution. Исто така, има неколку бонуси и промоции, вклучувајќи ја и понудата Royal Cash Drops, каде што гејмерите можат да освојат до 1.000 евра. Значи, за што е овој бонус? Прочитајте за да дознаете!

Играјте игри на маса во казиното Бумеранг за да го добиете бонусот од 1.000 евра без обложување

Која е промоцијата на Royal Cash Drops во казиното Бумеранг?

Royal Cash Drops е бонус за депозит достапен од 9 октомври до 15 октомври 2023 година, во 23:59 часот по средноевропско време. За да ја добијат оваа понуда, играчите мора да се логираат на нивните сметки и да уплатат сума поголема од наведениот минимум во промоцијата. Запомнете дека играчите можат да го најдат овој бонус во нивните профили.

Ова регулирано казино во живо вели дека играчите мора да обложуваат најмалку 1 € на соодветните игри на маса за да се квалификуваат за понудата.

Квалификациите казино игри вклучуваат:

 • Клуб Ројал рулет
 • Змија и скали
 • Мега тркало
 • Мега Бакара
 • Слатка Bonanza Candyland
 • Бум Сити
 • Еден Блек Џек
 • Мега рулет

Дополнително, наградните награди ќе бидат 1.000 евра, распределени на следниов начин:

 • 300 € 1x дневно
 • 200 € 1x дневно
 • 100 € 2 пати на ден
 • 20 € 4x дневно
 • 10 € 22x дневно

Бонус Услови и правила

Казино Бумеранг ги одржува работите концизни во својата промоција Royal Cash Drops, за разлика од другите бонуси за казино со долга листа на комплицирани T&C. Почнувајќи од условот за обложување, ова казино вели дека играчите не мора да исполнат ниту една стапка за да го повлечат бонусот. Едноставно кажано, можете да ги повлечете добивките од бонус игра без никакви ограничувања.

Покрај тоа, играчите ќе ги добијат своите бонус за депозит 72 часа по завршувањето на промотивниот период. Значи, ќе мора да почекате најмалку три дена пред да стапите во контакт со тимот за поддршка на казиното. Како што се очекуваше, само облозите со вистински пари на наведените игри се квалификуваат за промоцијата. Уживајте!

Најнови вести

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање
2023-11-02

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање

Вести