Вести

September 26, 2023

Казиното Бумеранг ги поканува љубителите на игри со карти да се придружат на Кралскиот блек џек петок

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Блек Џек е меѓу најиграните игри со дилер во живо, а казиното Бумеранг го знае тоа. Како таква, страницата за коцкање лиценцирана од Курасао им овозможува на сите членови да играат неколку волшебни титули на Блек Џек во живо и да бидат дел од понудата на Кралскиот Блек Џек Петок. Ова кратко читање ќе ве научи како да го барате овој бонус и условите за исполнување.

Казиното Бумеранг ги поканува љубителите на игри со карти да се придружат на Кралскиот блек џек петок

Што е промоција на Кралскиот Блек Џек петок?

Петок е обично еден од највозбудливите денови во неделата бидејќи го означува почетокот на викендот. Но, во казиното Бумеранг, вашиот викенд ќе започне рано со промоцијата на Royal Blackjack Fridays. Потребно е само да сте регистриран член на казино за да бидете дел од промоцијата.

Во овој неделен бонус, гејмерите мора да играат какви било игри што ги исполнуваат условите за Блек Џек за да ја добијат наградата за ваучер од 10 евра. Запомнете дека ваучерот ќе го добиете само откако ќе ја постигнете почетната комбинација K и Q, без оглед на костумот и бојата.

Подолу се на игри со дилери во живо кои се квалификуваат за промоција:

  • Клуб Ројал Блек Џек 1
  • Клуб Ројал Блек Џек 2
  • Клуб Ројал Блек Џек 3
  • Клуб Ројал ВИП

Откако ќе ја завршите целта во играта, на казино во живо ќе ви испрати порака со наградата за ваучер.

Бонус одредби и услови за оваа понуда за казино Бумеранг

Сите бонуси за казино имаат одредби и услови, и Кралскиот Блек Џек Петок на ова казино не се разликува. Како што сугерира неговото име, оваа награда е достапна за барање еднаш неделно во петок. Така, направете депозит и играјте ги квалификациските игри пред истекот на времето во петок.

Исто така, само две почетни карти поделени од страна на живи дилери ќе се квалификува за оваа неделна промоција. На пример, ако играчот добие два Аса и продолжи да ја дели оваа рака, Казино Бумеранг вели дека овој облог нема да се смета за промоција.

Други услови вклучуваат:

  • На бонус без депозит ќе се кредитираат на вашата сметка веднаш.
  • Ваучерот може да се користи на сите дилерски игри во живо од Еволуција игри.
  • Играчите имаат рок до десет дена да го искористат дневниот бонус.
  • Максималната добивка од купонот е 3x.
  • Само облозите со вистински пари се квалификуваат за промоцијата.

Најнови вести

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање
2023-11-02

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање

Вести