Вести

May 2, 2023

Учествувајте во промоцијата на Номини со капки и победи во живо во казино од 1,5 милиони евра

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Не многу онлајн казина во живо им понуди на играчите бонуси и промоции за играње на нивните игри во живо. Но, секогаш можете да сметате на LiveCasinoRank за да ви помогне да ги најдете најпримамливите промоции на казино во живо секоја недела. Во денешниот преглед, ќе научите неколку работи за тоа Номини казиноПонудата на Drops & Wins Live Casino и како функционира. 

Учествувајте во промоцијата на Номини со капки и победи во живо во казино од 1,5 милиони евра

Што е промоција на казино во живо на Drops & Wins?

Веројатно сте слушнале неколку работи за оваа мрежна промоција од Прагматична игра, водечки снабдувач на казино игри во живо. За оние кои сè уште се нови во него, Drops & Wins е понуда за казино во живо на мрежата на казино во живо на Pragmatic Play. Промоцијата работи на избрани игри од развивачот, почнувајќи од 8 февруари 2023 година до 3 мај 2023 година. 

За да освојат дел од наградата од 1,5 милиони евра, гејмерите мора да стават облози со вистински пари на насловите за блек џек, рулет и игри на Pragmatic Play. Можете исто така да се квалификувате за промоцијата играјќи Spaceman, возбудлива игра која го комбинира искуството на онлајн слотови и игра во живо. 

Подолу е како функционираат придонесите за играта:

  • 84 Дневни падови на награди на избрани емисии за игри и маси за рулет. 
  • 12 неделни блек џек турнири.
  • 84 дневни турнири на Спејсмен.

Квалификации за наградата

Секој ден, промоцијата по случаен избор ќе ги избира првите 1.000 квалификациски облози за секој дневен пад на наградата. Само првите 500 квалификациски облози се приклучуваат на Неделниот турнир во Блек Џек, со 500 за Дневниот турнир во Спејсмен. И за разлика од другите бонуси и промоции за казино, оваа турнирска мрежа на Pragmatic Play нема барања за обложување, што значи дека сите награди се во готово. 

Номини Казино 25% враќање на готовина за играчи во живо во казино

Покрај промоцијата на Drops & Wins Live Casino, оваа страница нуди и 25% до 200 евра поврат на готовина за играчите на казино во живо. Играјте ги омилените игри во живо и добијте бонус за тековните загуби на пари. 

На пример, губењето на 100 евра од понеделник до недела значи дека казиното ќе врати 25% од таа сума, што е 25 евра. Минималниот кешбек што може да го добиете е 5 €, а промоцијата е достапна од понеделник 00:00 до недела 23:59 UTC. 

Но, пред да повлечат какви било добивки од враќањето на готовина, играчите мора да исполнат услов за обложување 1x. Примерот погоре значи дека мора да обложите само 25 евра за да ги повлечете добивките од бонус. 

Покрај тоа, оваа награда содржи и бесплатни вртења што ќе се користат во Valley of the Gods од Yggdrasil Gaming. Меѓутоа, на бонус за бесплатни вртења е достапна само за регистрирани патрони во Италија.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести