Nomini Live Casino Преглед

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

За Nomini

Врз основа на искуството, бројот на понудени игри, методите за депонирање и друго, Nomini добива 8.3 од 10 според играчите. Овој Live Casino е основан во 2019 и е со livekazinorank-mk.com од 17.12.2020 .

Игри понудени на Nomini

Играчот е во потрага по забавни игри за играње може да се обрати до Nomini . Овој Live Casino нуди возбудливи 1000 евра Live Casino бонуси, а исто така нудат и различни забавни игри како што се Блек Џек, Рулет , да наведеме неколку.

Софтвери достапни на Nomini

Софтверите играат голема улога при изборот на игра. Можеби имате омилена игра создадена од одреден продуцент, па зошто да не пробате друга нивна игра понудена од овој Live Casino ? Nomini нуди игри од добро познати софтвери како што се Pragmatic Play, NetEnt, Playson, Ezugi, 1x2Gaming и многу други.

Прифатени методи на депонирање на Nomini

Овој Live Casino прифаќа меѓународни начини на плаќање што се користат во повеќето земји, како што е Credit Cards, Visa, Crypto, Debit Card, Skrill , заедно со многу други.

Зошто да играте во Nomini ?

Во CasinoRank, ја цениме безбедноста над сè друго, и затоа секој Live Casino наведен на livekazinorank-mk.com е вкрстено испитан, целосно лиценциран и безбеден. За оние кои сакаат да прочитаат повеќе или имаат потреба од помош, посетете ги овие веб-локации подолу.

Total score8.3
Добрите
+ Бонус понуди за добредојде
+ 3500 игри
+ Достапно е инстант играње

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (11)
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусReload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за пријавувањеБонус кодовиВИП бонус
Депозит бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (9)
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Унгарски форинти
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Германија
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Русија
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (38)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
MMA
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сквош
Скијање
Слотови
Тенис
Флорбол
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Apple Pay
BitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
СофтверСофтвер (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming