Топ 10 Edict (Merkur Gaming) Казино Во Живо

Игрите создадени преку едикт ексклузивно се продаваат од Merkur Interactive GmbH. Оваа компанија се смета за најпопуларна од ваков тип низ Германија. Исто така е добро познат низ европскиот пазар на казино. Марката се фокусира особено на слот игрите. Меркур се смета за меѓународна трговска марка и затоа е доста профитабилен.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)