Gunsbet

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Gunsbet е висококвалитетно и доверливо казино кое се напојува со напредна платформа за игри која е развиена од професионалци од оваа индустрија. Нивниот тим ги посвети своето време и енергија на создавање платформа која играчите ќе можат да ја најдат едноставна и лесна за употреба. 

Gunsbet нуди најквалитетна услуга за своите играчи бидејќи е водена од тим од искусни казино играчи кои знаат што им треба и што сакаат во онлајн казиното.

Gunsbet

/gunsbet/about/

Games

Казиното во живо е најновиот тренд во индустријата за онлајн казино. Играчите сакаат да гледаат вистински крупиери како ги мешаат картите пред нив и го вртат рулетот. Ова додава посоцијален елемент на целото искуство и тоа е една од најдобрите карактеристики на игрите во казино во живо.

Withdrawals

Повлекувањето од нечија сметка е веројатно подеднакво возбудливо како и играњето игри. Од таа причина, Gunsbet го поедностави овој процес за играчите да можат нивните добивки да се рефлектираат на нивните сметки што е можно поскоро. 

За да направат повлекување, сè што треба да направат играчите е да се упатат до благајната и да кликнат на делот Повлекување, да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат и да ја внесат сумата што сакаат да ја подигнат. Она што играчите треба да го имаат на ум овде е дека треба да го користат истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користеа за депонирање на прво место.

Bonuses

Сите сакаат одличен бонус, а казиното Гансбет е добро свесно за тоа. Тие нудат многу различни промоции и за новите и за постоечките играчи. Ова е победничка ситуација и за играчите и за казиното. Играчите можат да бараат различни бонуси и да ја продолжат својата игра додека казината ќе привлекуваат нови клиенти со нивните атрактивни промоции.

Account

Казиното Gunsbet нуди лесна процедура за пријавување, а играчите кои имаат намера да креираат сметка ќе бидат завршени многу брзо. Сè што треба да направат е да кликнат на копчето Signup и да ги внесат своите податоци. Кога креирате сметка, играчите ќе треба да го изберат својот херој и можат да избираат помеѓу Шериф, Били, Бони и Фати. Играчите исто така можат да ги користат своите социјални медиуми, како Facebook и Google за да се регистрираат за сметка.

Languages

Веб-страницата треба да биде достапна на различни јазици бидејќи прифаќа играчи од целиот свет. Најчестиот јазик во онлајн казината е англискиот, но има многу придобивки од можноста да се игра на мајчин јазик. Ова се јазиците што се достапни во казиното Gunsbet во овој момент:

 • Англиски
 • германски
 • шпански
 • полски
 • руски
 • норвешки
 • фински

Countries

Казиното Gunsbet прифаќа играчи од различни земји, но за жал, не секој може да креира сметка во казиното. Ова е затоа што за некои земји казиното нема дозвола за работа, а во други, коцкањето е забрането со закон. Еве список на сите ограничени земји:

 • Соединетите Американски Држави
 • Обединето Кралство
 • Шпанија
 • Франција
 • Гвадалупе
 • Мартиник
 • Француска Гвајана
 • Реунион
 • Мајот
 • Свети Мартин
 • Француска Полинезија
 • Волис и Футуна
 • Нова Каледонија
 • Холандија
 • Израел
 • Литванија
 • Холандски Западни Инди
 • Курасао
 • Гибралтар
 • Џерси
 • Руска Федерација
 • Украина

Mobile

Можноста за пристап до сметката во секое време од кое било место е главен приоритет за повеќето играчи. Од таа причина, казиното Gunsbet разви мобилна платформа која работи подеднакво добро на рачни уреди, како и на десктоп. Единственото нешто што им е потребно на играчите е добра интернет конекција и нивниот рачен уред.

Tips & Tricks

Казината во живо стануваат сè попопуларни во последно време, а за новите играчи може да биде тешко да разберат како функционира сè. Добрата вест е дека делот за казино во живо во казиното Gunsbet е многу интуитивен и играчите ќе сфатат како функционира многу брзо. Како и да е, ќе споделиме неколку совети и трикови за новите играчи кои би можеле да им бидат од помош во овој преглед на Gunsbet.

Promotions & Offers

Петок е омилениот ден на играчот поради наградите што се нудат при превчитување со 55 долари бонус за депозит во вредност до 450 долари. Исто така, постои шема за лојалност во казиното Gunsbet со оружје, која заработува поени на играчите познати како CP секој пат кога играат. Откако играчот ќе ги собере поени, тие може да се заменат за готовина или бонуси.

Responsible Gaming

Играчите треба да имаат пријатно искуство секогаш кога ќе пристапат во казиното. Играњето игри треба да донесе радост, а не фрустрација. За жал, за некои играчи коцкањето може да стане огромен проблем и работите можат брзо да излезат од нивните раце. Зависноста од коцкање е сериозен проблем и секој што се занимава со овој проблем може да контактира со една од следниве организации:

Software

Gunsbet соработува со некои од најдобрите развивачи на софтвер за да обезбеди мазен и лесен интерфејс и прекрасна платформа за инстант игра. Сите игри имаат убава, висококвалитетна графика и 3D анимации, а секој пат кога играчот ќе го посети казиното може да очекува беспрекорно искуство.

Support

Еден од најважните аспекти на онлајн казината е нивната корисничка поддршка. Да се биде секогаш достапен за нивните клиенти е главен приоритет на казиното Gunsbet. Секогаш кога играчот ќе наиде на проблем со неговата сметка, тој може да контактира со Поддршката за корисници и агентот ќе направи се што е во нивна моќ за да го реши проблемот.

Deposits

Играчите кои сакаат да играат за вистински пари во казиното Gunsbet треба прво да направат депозит. Казиното го направи овој процес многу едноставен и сè што треба да направат играчите е да се упатат до благајната и да кликнат на делот Депозит. Тие можат да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат и да ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат. Откако депозитот е успешен, средствата веднаш ќе се одразат на нивната сметка.

Security

Казиното Gunsbet е обврзано со строги законски одредби за заштита на личните податоци. Тие ќе ги заштитат личните информации и ќе ја почитуваат приватноста на секој играч со користење на најновата технологија за шифрирање. Играчите можат да пристапат до нивните сметки со уникатниот ID и лозинка на нивниот играч, што додава дополнителен слој на заштита.

FAQ

Ако сакате да ги знаете најчесто поставуваните прашања за казиното Gunsbet, можете да најдете корисни одговори овде.

Affiliate Program

Играчите можат да се приклучат на придружната програма и да почнат да заработуваат пари помагајќи да се промовираат казино игрите. Ова е едноставен процес каде играчите треба да се регистрираат за да станат партнер со пополнување формулар со нивните податоци и чекање за одобрување. Добрата вест е што казиното им дава шанса на секој што сака да го промовира казиното.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (21)
Јапонски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Словачки
Словенски
Тајландски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонус
Бесплатни спинови
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (14)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Бугарија
Естонија
Нов Зеланд
Тајланд
Унгарија
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (49)
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Кошарка
Крепс
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Скијање
Слотови
Снукер
Тенис
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet