100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?

Новости

2021-08-11

Katrin Becker

Ако постои некоја сеопфатна обложувачка компанија која е околу блокот долго време, тоа е Мелбет. Платформата нуди импресивно онлајн обложување од 2012 година. И сега тие нудат 100% бонус на првиот депозит до 100 евра.

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?

Ова мулти-платформско решение е едно од најдобрите онлајн казина во 2021 година. И ова лесно може да биде огромно за новите играчи. Бидејќи повеќето играчи обично поминуваат значително време овде, првиот совет е да отворите сметка за да ги започнете работите.

Обложувањето на Melbet не е само ограничено на секојдневни спортови, туку и облози во живо, еСпортски настани и многу повеќе. Играчите исто така добиваат можност да уживаат во казина во живо, Бинго. Слотови во живо, ТОТО и многу повеќе.

100% бонус за депозит промотивна понуда

Со долгогодишно искуство во справување со играчи на казино во живо, казината сфатија дека бројот на играчи на платформата во голема мера зависи од промотивната понуда. И со толку многу врвни онлајн казина таму, тие мора да обезбедат понуди за да останат релевантни. Ова резултира со различни иновативни промо понуди и мами за играчот, што во повеќето случаи е од корист за базата на играчи.

Имајќи го сето тоа предвид, Melbet нуди 100% бонус на првиот депозит до 100 ЕУР. Ексклузивното членство во клубот што го нудат, исто така, отвора врата за различни промо понуди за нивните специјални клиенти.

Со 40X бонус како услов за обложување, тие исто така нудат различни промотивни кодови кои ќе им обезбедат на играчите 50 до 100 проценти од 350 евра, покрај 30 вртења.

Од друга страна, постојат уникатни промо кодови и понуди и за различни игри.

Некои од најпопуларните казино игри на платформата со ексклузивни понуди за депозит се:

Џекпот

Постојат различни титули на џекпот од кои играчите можат да изберат. Некои од популарните се Големиот носорог, чакра, дивиот свет. Руби Хантер и неонски бар.

Казина во живо

За играчите кои сакаат само да се вклучат во игри каде што има жива човечка интеракција и дилери во живо, делот за казино во живо нуди сè. Казиното Melbet не само што нуди промоции за да донесе нови клиенти на масата, туку и планира да ги задржи преку одлична услуга за клиенти и импресивни дилери. Играчите ќе можат да уживаат во рулет во живо, блек џек во живо, бакара во живо и многу повеќе.

Најнови вести

Езуги ја добива посакуваната лиценца за казино во живо во ОК
2022-09-05

Езуги ја добива посакуваната лиценца за казино во живо во ОК

Новости