Вести

July 5, 2023

Топ 3 бонуси за прв депозит во живо казино во јули за депозити на AstroPay

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Скоро сите казина во живо ги пречекуваат новите играчи со бесплатни кредити за да ги испробаат достапните игри и да добијат вистинска исплата на пари ако имаат среќа. Но, обично има улов. Играчите често мора да направат минимален депозит пред да бараат награди како што се бесплатни вртења, бонуси за повторно вчитување, бонуси за натпревари и многу повеќе.

Топ 3 бонуси за прв депозит во живо казино во јули за депозити на AstroPay

Значи, изборот на бонус за добредојде во живо за казино овој месец ќе ги таргетира корисниците на AstroPay. Ова се бонуси што новите играчи можат да ги бараат откако ќе го направат својот прв депозит користејќи ја оваа опција за плаќање. Најдете ја листата подолу!

Побарајте до 2.000 евра во Casino-X

Казино-X е сајт за коцкање од 2012 година што е легален во Курасао. Откако ќе се регистрирате на ова казино во живо, вашиот прв депозит ќе добие бонус за совпаѓање, во зависност од големината на депозитот. Подолу е како функционира бонусот за прв депозит:

  • Депонирајте од 20 до 49 евра користејќи AstroPay и добијте бонус за натпревар од 200% до 50 евра со услов за обложување 25 пати.
  • Депонирајте од 50 до 499 евра користејќи AstroPay и добијте бонус од 150% до 300 евра со услов за обложување 25 пати.
  • Депонирајте 500 евра и повеќе и добијте 100% до 2.000 евра бонус за натпревар со услов за обложување 30 пати.

Тоа не е се. Casino-X нуди бонус за депозит за натпревар на вашиот втор до петти депозит. И уште нешто, ќе добиете 20 бесплатни вртења во следните десет дена откако ќе депонирате најмалку 20 евра.

Побарајте до 800 евра во казиното Алф

Казино Алф е сајт за казино во живо за 2018 година со лиценца од Курасао. По завршувањето на едноставниот процес на регистрација, ова казино ве поканува да уплатите и да добиете бонус за натпревар од 120% до 240 евра.

На бонус за добредојде вклучува и бонус Рак и бонус за бесплатен спин. Сепак, бројот на бесплатни вртења што ги добивате зависи од вашиот минимален депозит. Еве ги бројките:

  • Депозит од 20 евра до 49 евра – 30 бесплатни вртења
  • Депозит од 50 евра до 99 евра – 70 бесплатни вртења
  • 100 евра и повеќе – 100 бесплатни вртења

Играчите мора да го обложуваат бонусот за депозит 35 пати пред да го наплатат, додека на бонус за бесплатни вртења има 40x барање за играње. Депозитите на Neteller и Skrill не се квалификуваат за промоцијата.

Добијте до 300 долари во Booi

Booi казино е уште една страница за коцкање лиценцирана од Курасао со одличен избор на бонуси и промоции. По пријавувањето, новите гејмери ​​добиваат бонус за засилување од 200% до 300 долари. Сè што е потребно е депозит од $20+ преку достапни опции за плаќање, вклучувајќи го и AstroPay.

Што се однесува до условот за обложување, играчите на регулирани во живо казино сајт мора да игра преку бонусот најмалку 30 пати за да поднесе барање за повлекување. Исто така, мора да го исполните овој услов во рок од пет дена од барањето на бонусот.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести