Преглед на игри со дилер во живо Booi

BooiResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
БонусБонус за добредојде 250% до 300 € + 125 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Booi is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Бонусите во казиното се доста значајни за привлекување играчи од целиот свет. Секој играч, без оглед на нивото на искуство, сака да има корист од најдобрите стимулации и промоции со цел да ја зголеми својата заработка.

За жал, Booi Live Casino не нуди бонуси за игри со дилери во живо, но се очекува дека во блиска иднина тие ќе размислат да понудат бонуси за играчите на дилерите во живо.

Бонус за добредојдеБонус за добредојде
Games

Games

За пореално искуство, влезете во менито Игри во живо. Booi Casino исто така им нуди на играчите опции во овој поглед. Затоа, изберете го омилениот и поврзете игра во реално време со дилер во живо.

Категоријата на казино во живо обезбедува возбудливо и возбудливо искуство со коцкање што ќе го стави на тест адреналинот на играчот. Обезбедува единствен асортиман на казино игри претставени од вистински крупиери. Целото дејство се одвива во софистицирано студио, со врвни камери кои го снимаат сето тоа. Ова се неколку примери:

 • Автоматски рулет
 • Слатка Bonanza Candyland
 • Baccarat & Sic Bio
 • Брзина Блек Џек
 • Еден Блек Џек и многу други
+6
+4
Затвори

Software

Големиот избор на игри што ги нуди Booi Casino не би бил возможен без помошта на неколку признати развивачи на софтвер. Од нив се бара да понудат казино игри кои го прават искуството на секој играч незаборавно. Достапното "ДавателиСписокот им овозможува на играчите брзо да го филтрираат лобито и да ги откријат своите омилени наслови.

Поголемиот дел од добавувачите на софтвер што ги користи Booi live казино се добро познати во индустријата за онлајн казино. Некои од популарните провајдери на софтвер се:

 • Еволуција игри
 • G24 во живо
 • Прагматична игра
 • Свинт
 • Bet Games.tv
Payments

Payments

Booi Casino обезбедува целосно безбедни банкарски услуги. Лиценцирано онлајн казино ќе прифати само начини на плаќање кои ги исполнуваат највисоките барања за шифрирање. Некои од поддржаните опции за плаќање се:

 • Скрил
 • Нетлер
 • Webmoney
 • Интерак
 • Visa/MasterCard и други

Бараните повлекувања во Booi се обработуваат помеѓу 20 минути до 2 часа, што е значително побрзо од вообичаената локација за казино што прифаќа скромен минимален депозит.

Deposits

Booi знае дека на играчите кои сакаат да имаат непречено и непроблематична играње искуство им требаат практични и доверливи методи за депонирање. Затоа Booi нуди добро познати и сигурни опции за депозит што се прифатени во повеќето окрузи. На играчите им се достапни повеќе избори, вклучително и MuchBetter, Credit Cards, MasterCard, Skrill, Neosurf , меѓу другите. Без разлика дали сте постоечки играч кој се враќа да игра или нов што се придружува за прв пат, можете да зависите од Booi за брзо и безбедно ракување со вашите депозити.

Withdrawals

Booi им обезбедува на играчите сигурни и сигурни опции за повлекување за да можат брзо и безбедно да стигнат до нивните добивки. Вашата локација може да има влијание врз различните методи за повлекување. Повеќето повлекувања се вршат во рок од неколку работни дена. Само погрижете се да ги проверите одредбите и условите, бидејќи некои методи за повлекување може да подлежат на такси.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+164
+162
Затвори

Languages

Повеќејазичен софтвер за игри е достапен во онлајн казиното Booi. Прифатени се играчи од европскиот континент и уште неколку нации. Играчите можат брзо и едноставно да се префрлаат помеѓу неколкуте јазици што ги поддржува Booi Casino. Играчите често разговараат на овие јазици. Тие се состојат од:

 • полски
 • француски
 • португалски
 • Англиски
 • руски
ПортугалскиPT
+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Booi . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Booi се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Booi е одлична опција за играчи кои го ценат безбедното и безбедно искуство со игри. Овој провајдер се фокусира на најсовремените безбедносни мерки и одличните политики за заштита од измами. И за да се осигура дека информациите и плаќањата на корисниците се обработуваат правилно, давателот ги користи најновите безбедносни мерки.

Responsible Gaming

Давателот промовира безбедно коцкање и нуди ресурси и алатки за да им помогне на корисниците да ја задржат контролата врз нивното однесување на игрите. Ова вклучува избори за самоисклучување, ограничување на депозитите и паузирање додека играте.

About

About

BooiLive Casino е добро позната казино платформа која започна во 2019 година. Globonet BV и PlayFortuna Casino заеднички го поседуваат. Netglobe Services Limited ги надгледува сите активности на Booi Casino. Комисијата за еИгри во Курасао му додели на матичниот бизнис мастер лиценца, која управува со казиното Буи. Ова казино првенствено е насочено кон европскиот и канадскиот пазар.

Казиното одговара за својата документација, која редовно се проверува. Канадските гејмери може да се доверат на оваа страница бидејќи се чини дека е доверлива и безбедна. Booi Live Casino е правен оператор кој е дел од семејството на бизниси за игри со солидна репутација. Казиното е во сопственост и управувано од истата корпорација која го надгледува популарниот бренд PlayFortuna. И двете имаат многу висококвалитетни стандарди, а гејмерите може да уживаат во различни возбудливи игри.

Тоа е релативно ново казино кое се води професионално. Booi Live Casino се фокусира на нудење не само доверливо, туку и забавно искуство, што го прави со воведување живописна, имагинативна, но едноставна и интуитивна веб-локација тематизирана по џунглата за коцкање и нејзините жители.

Зошто Плат во казино во живо

Booi онлајн казиното воспостави добро име преку различни одлични карактеристики. Booi Casino е безбедно казино за играчи од Канада и други земји на секој начин. Курасао ја додели лиценцата за казино. Целиот софтвер што се користи на официјалната веб-страница е лиценциран и ги има потребните сертификати. Booi Casino се придржува до упатствата за одговорно играње.

Водечките продавачи на софтвер ги хостираат и напојуваат игрите со дилерите во живо.

Booi Live Casino овозможува брзо повлекување со големи ограничувања за повлекување. Играчите можат да освојат големи суми пари и брзо да ги отстранат.

Кратки факти

Година на основање: 2019

Account

Регистрирањето за сметка со Booi отвора свет на можности за игри. Можете да пристапите до сите функции на давателот, како што се избор на игри Казино Во Живо , безбедни начини на плаќање и некои од најдобрите бонуси - само со креирање сметка. Регистрирајте се за да дознаете повеќе за тоа што има да понуди Booi и направете го првиот чекор кон возбудливо искуство Казино Во Живо !

Support

Booi Casino располага со доверлив тим за поддршка. Се состои од специјалисти кои работат деноноќно за да се погрижат гејмерите да добијат поддршка кога им е потребна. Тие можат да користат разговор во живо за да стигнат до помошниот персонал во секое време од денот или ноќта со прашања или поплаки. Со екипажот може да се дојде и преку телефон или е-пошта (support@booi.com).

 • Разговор во живо: Да
 • Е-пошта: support@booi.com
 • Телефон: +7(812) 309-57-19

Само вистинските оператори кои можат да им помогнат на играчите со какви било прашања поврзани со веб-локација работат за услугата за поддршка на онлајн казино Booi. Не грижете се, секое прашање нема да остане неодговорено; тие работат напорно за да обезбедат решение што е можно побрзо.

Зошто вреди да се игра во казино во живо

Се чини дека Booi Live Casino прави се што е можно за да ја заработи љубовта на своите покровители. Но, тоа е личен избор. Популарноста на Буи сепак брзо расте.

Тие само треба да обезбедат стимулации за игри со дилер во живо. Booi Casino строго се придржува до правилата за да игра безбедно. Тие ги следеа сите правила, па тоа е прилично типично, но ако играчите го добијат основното право, нема потреба да се одвојуваат.

Генерално, поставката е модерна и инвентивна и всушност зрачи со голема енергија. На Booi му претстои светла иднина поради неговиот привлечен изглед и врвна функционалност.

Tips & Tricks

Има неколку интересни совети и трикови што може да се користат со Booi за да ви помогнат кога играте игри со дилери во живо: * Искористете ги предностите од бонусите: не пропуштајте ги бонусите во казиното што им се нудат на новите и постоечките играчи . Ова ќе ви помогне да проверите повеќе игри како резултат. Booi често дава промоции и бонуси, затоа погрижете се често да ја посетувате неговата веб-локација за најновите зделки. * Истражувајте игри во живо: игрите во живо се возбудлив и извонреден начин да уживате во омилените казино игри на интернет. Booi обезбедува избор на традиционални игри, како и поневообичаени. За да ги подобрите вашите шанси за победа, одвојте време за да ги разберете правилата и стратегиите на секоја игра. * Користете интерфејс погоден за мобилни телефони: со мобилна компатибилност и кориснички интерфејс, можете да уживате во услугите на Booi во движење, без да бидете ограничени на вашиот компјутер или лаптоп. Пристапете до платформата од која било локација користејќи го вашиот мобилен уред.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на Booi . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките Booi се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

Валути

Валути

Готовинското салдо на сметката може лесно да се надополнува, а корисниците можат да избираат помеѓу фиат валута и криптовалути како алтернативи. Достапноста на повеќе валутни алтернативи го олеснува повлекувањето или депонирањето на гејмерите. Некои од опциите за валута достапни во ова казино во живо се:

 • Бразилски макари
 • евра
 • полска злота
 • американски долари
 • Индиски рупи

Кога избирате валута, внимавајте! Играчите нема да можат да го претворат во друга валута потоа.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher