Рангирање на најдобрите Euro Games Technology казина во живо

Euro Games Technology е брзорастечки развивач на игри специјализиран за дизајнирање, развој и производство на решенија за игри и за копнени и за онлајн казина. Таквите вклучуваат софтвер за игри за најдобрите казина во живо. Euro Games Technology е исто така позната по исклучителната услуга за клиентите, што е една од многуте причини поради кои компанијата ужива огромна популарност и покрај нејзиниот релативно краток престој во индустријата.

Комплетот за поврзување на тркала во живо е еден од најпопуларните производи за игри во живо на Euro Game. Комплетот за поврзување Live Kit е целосно автоматизиран модуларен систем кој ги поврзува своите терминали со постоечките игри во живо на подот на казиното. Генерално нуди мулти-стрим систем за видео во живо.

Технологија на евро игри во живи казинаЗа технологијата на Euro Games
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Технологија на евро игри во живи казина

EGT произведува многу игри насочени кон во живо казино игри индустрија. Тие се наоѓаат во Бугарија, а нивните продукции на игри вклучуваат видео-слотови игри, заедно со интерактивни игри. Euro Games Technology обезбедува и системи за управување со казино. Нивниот мандат е да работат со најновата технологија применлива во индустријата за коцкање, а имаат и машини за игри инсталирани низ целиот свет.

За технологијата на Euro Games

Euro Games Technology е бугарска компанија која е основана во 2002 година. Таа несомнено се одликува меѓу врвни провајдери на софтвер во живи казина благодарение на неговата огромна дистрибутивна мрежа, вклучувајќи дистрибутери и канцеларии во повеќе од 18 земји. Нејзините производи се лиценцирани во повеќе од 80 различни јурисдикции во Северна Америка, Јужна Америка, Централна Америка, Европа, Азија и Африка. Компанијата работи неуморно за да ги добие своите производи лиценцирани во повеќе земји на глобално ниво. Бројот на вработени во ЕГТ е повеќе од 1000. Седиштето е во Бизнис Центарот BenchMark, улицата Панорама Софија во Бугарија.

ЕГТ е членка на Здружението на производители на опрема за игри, на Здружението за стандарди за игри и на Бугарската трговска и индустриска комора. Сите нивни производи имаат меѓународни сертификати од реномирани регулаторни агенции по тестовите спроведени во реномирани лаборатории за тестирање како што се SIQ и GLI. Повеќето обложувачи имаат и позитивни критики за титулите на EGT, што и дава голема репутација на компанијата.

Единствени карактеристики на технологијата на Euro Games

  • Широк асортиман на производи

Едно нешто што го издвојува EGT е разновидноста на наслови со врвен квалитет. Најуспешните наслови во живо во нивното портфолио се рулет со брзина во живо и Европски рулет во живо. Насловите на EGT се дизајнирани со задоволство на играчите, осигурувајќи дека казино-операторите ќе добијат најмногу од нив со привлекување на повеќе обложувачи. Возбудливи кориснички интерфејси, атрактивни RTP стапки и системи за бонус за наградување се некои од многуте работи што обложувачите ги уживаат од понудите на EGT.

  • Услуги за поддршка на клиентите 24/7

EGT нуди деноноќни услуги за поддршка за да се осигура дека корисниците ќе доживеат најмалку непријатности. Операторите на казино може да побараат помош за техничка поддршка, инсталација и преместување, прилагодувања на поставките, безбедност и лиценцирање прашања. Лесно е и да се дојде до претставниците за поддршка на клиентите. Каналите за поддршка вклучуваат телефон, е-пошта, Skype и Viber.

  • Сигурна безбедност

EGT ги штиклира сите полиња кога станува збор за безбедноста и безбедноста на казина во живо. Компанијата користи напредни технологии за да се осигура дека системите за игри во живо не можат да бидат хакирани или манипулирани од неовластени лица. Воспоставена е врска помеѓу операторите на казиното и EGT, што овозможува размена на податоци преку мерки и протоколи дизајнирани да ја максимизираат безбедноста за сите вклучени страни.

  • Прилагодување

Друга интересна карактеристика на EGT е тоа што неговите понуди се многу приспособливи. Тоа е особено случај во однос на корисничкиот интерфејс и општата тема на игрите. Тоа им овозможува на операторите на казино во живо да ги промовираат своите брендови и да ги разликуваат нивните понуди од другите казина користејќи ги истите услуги на EGT.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)