Melbet Live Casino Преглед - Bonuses

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Казиното Мелбет е преполно со бонуси кои играчите можат да ги бараат и да уживаат во нивното искуство во казиното. Секој што ќе создаде сметка во казиното може да побара добредојдена понуда што драстично ќе го зголеми нивното салдо и ќе му овозможи да испроба уште повеќе игри од вообичаеното.

Играчите кои се регистрираат за сметка и депонираат за прв пат имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Бонусот се пренесува преку првите пет депозити на следниот начин.

  • Првиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 50% бонус за депозит до 350 долари.
  • Вториот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 75% бонус за депозит до 350 долари.
  • Трет пат кога играчот ќе депонира средства на нивната сметка, тој ќе добие 100% бонус за депозит од натпревар до 350 долари.
  • Четвртиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 150% бонус за депозит до 350 долари.
  • Петтиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 200% бонус за депозит до 350 долари.

Правила и услови

Играчите можат да добијат само еден бонус и минималниот депозит што треба да го направат за да се квалификуваат за понудата е ограничен на 20 долари.

Откако ќе се направи депозит, средствата автоматски ќе се префрлат на сметката на играчот.

Играчите треба целосно да ги пополнат барањата за обложување пред да можат да побараат повлекување на нивните добивки.

Понудата за добредојде не може да се комбинира со други понуди достапни во казиното.

Казиното Мелбет го задржува правото да ги измени условите на понудата во секое време кога сметаат дека е неопходно.

Само еден бонус е дозволен по клиент; семејство, адреса, споделен компјутер, споделена IP адреса и сите идентични детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка, информации за кредитна картичка и сметка на платниот систем.

Следниве игри се исклучени од понудата:

Среќно тркало, мајмуни, африкански рулет, круна и сидро, јаболко на среќата, вештерка: игра на тронови, змејско злато, мочуриште, источни ноќи, миночиста, камикази, град на битка, остров, фаќач на јајца, кралски празник, Сајбер2077, Здраво ло тројна шанса, случаи, краш, игра со џекпот и респин слот.

Играчите треба да ја потврдат својата сметка пред да можат да побараат повлекување. Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време. Условите за обложување за понудата за добредојде се 30 пати, а играчите треба да ги исполнат пред да можат да побараат повлекување.

Бонусот треба да се искористи во рок од 30 дена од регистрацијата, а по овој период, бонусот ќе биде укинат.

Барања за обложување на Мелбет

Разбирањето на барањата за обложување е многу важно кога станува збор за барање бонус за добредојде. Играчите треба да ги исполнат условите за обложување во рок од 30 дена пред да можат да ги повлечат своите добивки.

Кога станува збор за спортска понуда за добредојде, акумулаторскиот облог на секој корисник мора да вклучува најмалку 3 настани од обложувалниците. Минималниот коефициент мора да биде 2,10 за најмалку 3 настани во облогот. Бонусот треба да се обложи 40 пати во рок од 7 дена.

Барањата за обложување се колку пати играчот треба да игра преку својот депозит и бонус пред да може да ги повлече своите добивки.

Да речеме дека играчот прави депозит од 30 долари, а бонусот е 10 пати поголем од барањата за обложување. Ова значи дека играчот треба да потроши десеткратен износ од нивниот бонус, 30 $ x 10 = 300 $, на игри во казино пред да може да се повлече.

Видови бонуси

Казиното Melbet нуди бонус пари на неколку различни начини.

Најчестиот бонус е понудата за добредојде што играчите можат да ја побараат кога ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит.

Бонус без депозит е друга форма на бонус пари што казиното ги доделува своите играчи без да бара депозит.

Бесплатните вртења најчесто се доделуваат за онлајн видео слот игри. Тие можат да бидат понудени на одредени слотови или на кој било слот што играчот го претпочита.

Барање казино бонус

Првото нешто што играчите треба да направат е да се регистрираат за сметка за да можат да бараат бонус за казино. Секој бонус доаѓа со своите Услови и Услови што играчот треба да ги исполни за да може да побара повлекување.

Многу е важно играчите целосно да ги разберат Условите и правилата на бонусот дури и пред да го прифатат бидејќи секој бонус доаѓа со свои ограничувања и ограничувања.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спинови
Бонус без депозитБонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
CS:GO
Dota 2
FIFA
Greyhounds
League of Legends
Mortal Kombat
NBA 2K
StarCraft 2
Tekken
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
Бинго
Блек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Карлинг
Кено
Кошарка
Крикет
Лотарија
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Сурфање
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan