Преглед на игри со дилер во живо Melbet - Bonuses

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Казиното Мелбет е преполно со бонуси кои играчите можат да ги бараат и да уживаат во нивното искуство во казиното. Секој што ќе создаде сметка во казиното може да побара добредојдена понуда што драстично ќе го зголеми нивното салдо и ќе му овозможи да испроба уште повеќе игри од вообичаеното.

Играчите кои се регистрираат за сметка и депонираат за прв пат имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Бонусот се пренесува преку првите пет депозити на следниот начин.

  • Првиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 50% бонус за депозит до 350 долари.
  • Вториот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 75% бонус за депозит до 350 долари.
  • Трет пат кога играчот ќе депонира средства на нивната сметка, тој ќе добие 100% бонус за депозит од натпревар до 350 долари.
  • Четвртиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 150% бонус за депозит до 350 долари.
  • Петтиот пат кога играчот ќе депонира средства на својата сметка, тој ќе добие 200% бонус за депозит до 350 долари.

Правила и услови

Играчите можат да добијат само еден бонус и минималниот депозит што треба да го направат за да се квалификуваат за понудата е ограничен на 20 долари.

Откако ќе се направи депозит, средствата автоматски ќе се префрлат на сметката на играчот.

Играчите треба целосно да ги пополнат барањата за обложување пред да можат да побараат повлекување на нивните добивки.

Понудата за добредојде не може да се комбинира со други понуди достапни во казиното.

Казиното Мелбет го задржува правото да ги измени условите на понудата во секое време кога сметаат дека е неопходно.

Само еден бонус е дозволен по клиент; семејство, адреса, споделен компјутер, споделена IP адреса и сите идентични детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка, информации за кредитна картичка и сметка на платниот систем.

Следниве игри се исклучени од понудата:

Среќно тркало, мајмуни, африкански рулет, круна и сидро, јаболко на среќата, вештерка: игра на тронови, змејско злато, мочуриште, источни ноќи, миночиста, камикази, град на битка, остров, фаќач на јајца, кралски празник, Сајбер2077, Здраво ло тројна шанса, случаи, краш, игра со џекпот и респин слот.

Играчите треба да ја потврдат својата сметка пред да можат да побараат повлекување. Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време. Условите за обложување за понудата за добредојде се 30 пати, а играчите треба да ги исполнат пред да можат да побараат повлекување.

Бонусот треба да се искористи во рок од 30 дена од регистрацијата, а по овој период, бонусот ќе биде укинат.

Барања за обложување на Мелбет

Разбирањето на барањата за обложување е многу важно кога станува збор за барање бонус за добредојде. Играчите треба да ги исполнат условите за обложување во рок од 30 дена пред да можат да ги повлечат своите добивки.

Кога станува збор за спортска понуда за добредојде, акумулаторскиот облог на секој корисник мора да вклучува најмалку 3 настани од обложувалниците. Минималниот коефициент мора да биде 2,10 за најмалку 3 настани во облогот. Бонусот треба да се обложи 40 пати во рок од 7 дена.

Барањата за обложување се колку пати играчот треба да игра преку својот депозит и бонус пред да може да ги повлече своите добивки.

Да речеме дека играчот прави депозит од 30 долари, а бонусот е 10 пати поголем од барањата за обложување. Ова значи дека играчот треба да потроши десеткратен износ од нивниот бонус, 30 $ x 10 = 300 $, на игри во казино пред да може да се повлече.

Видови бонуси

Казиното Melbet нуди бонус пари на неколку различни начини.

Најчестиот бонус е понудата за добредојде што играчите можат да ја побараат кога ќе се регистрираат за сметка и ќе го направат својот прв депозит.

Бонус без депозит е друга форма на бонус пари што казиното ги доделува своите играчи без да бара депозит.

Бесплатните вртења најчесто се доделуваат за онлајн видео слот игри. Тие можат да бидат понудени на одредени слотови или на кој било слот што играчот го претпочита.

Барање казино бонус

Првото нешто што играчите треба да направат е да се регистрираат за сметка за да можат да бараат бонус за казино. Секој бонус доаѓа со своите Услови и Услови што играчот треба да ги исполни за да може да побара повлекување.

Многу е важно играчите целосно да ги разберат Условите и правилата на бонусот дури и пред да го прифатат бидејќи секој бонус доаѓа со свои ограничувања и ограничувања.

Мелбет е именуван меѓу најдоверливите платформи за коцкање во 2021 година
2021-09-28

Мелбет е именуван меѓу најдоверливите платформи за коцкање во 2021 година

Melbet, платформа за игри основана во 2021 година, е наведена според стапката на најверодостојни и доверливи платформи. Толку висока стапка беше најмногу резултат на играчите` активност за време на неодамнешното УЕФА ЕУРО 2020 година.

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?
2021-08-11

100% бонус на првиот депозит со Melbet: Дали вреди?

Ако постои некоја сеопфатна обложувачка компанија која е околу блокот долго време, тоа е Мелбет. Платформата нуди импресивно онлајн обложување од 2012 година. И сега тие нудат 100% бонус на првиот депозит до 100 евра.