Преглед на игри со дилер во живо National - Bonuses

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Националното казино може да се пофали со различни бонуси и промоции. Ова е одличен начин да привлечете нови играчи, но и да ги задржите старите да се враќаат за повеќе. Во моментот кога играчите ќе ја создадат својата сметка во ова казино во живо, ќе бидат пречекани со многу дарежлив бонус за депозит за да продолжат работите.

Бонус за добредојде во казино во живо

Секој играч кој креира нова сметка во National Casino може да бара многу дарежлив бонус за добредојде првиот пат кога прават депозит. Ова е одлична можност за играчите да го истражуваат казиното и да испробаат повеќе игри од вообичаеното. Бонусот за прв депозит е 100% бонус за депозит до 100 долари, а згора на тоа играчите ќе добијат 100 бесплатни вртења за Авалон: Изгубеното Кралство. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 40 пати, што не е многу. Додека играат со бонус средства, играчите можат да стават максимален облог по спин од 5 $.

Играчите ќе ги добијат првите 50 бесплатни вртења веднаш по нивното депонирање, а остатокот од бесплатните вртења се кредитираат по 24 часа.
Овој бонус за прв депозит е достапен само на игри со видео слот, и за жал, играчите не можат да го користат бонусот за добредојде играјќи игри во казино во живо.
Играчите ќе добијат бонус за втор депозит, следниот пат кога ќе направат депозит. Вториот бонус депозит е 100% депозит за совпаѓање до $200 и 50 бесплатни вртења на слотот Џони Кеш.
Барањата за обложување за бонусот се 40 пати, а максималниот облог што играчите можат да го направат по спин е ограничен на 5 долари.

За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код 2TWO во моментот кога ќе направат депозит. Бесплатните вртења се додаваат на сметката на играчот веднаш откако трансферот е успешен.

Вториот бонус за депозит е достапен само на игри со видео слот, и за жал играчите не можат да го користат бонусот за добредојде играјќи игри во казино во живо.

Бонус за повторно вчитување на казино во живо

Секој петок, играчите имаат можност да го започнат својот викенд. Сè што треба да направат е да го користат кодот INLOVE и да направат депозит од најмалку 20 долари. Тие ќе добијат бонус од 50% до 250 долари и 100 бесплатни вртења на Книгата на мачки од Bgaming.

Играчите ќе добијат 50 бесплатни вртења веднаш откако ќе го направат својот депозит, а остатокот од бесплатните вртења ќе ги добијат по 24 часа.

За да го побараат бонусот, играчите треба да направат депозит во петок (00:00 UTC - 23:59 UTC).

Петок бонус за повторно вчитување е достапен на игри со видео слот и за жал играчите не можат да го користат играјќи игри во казино во живо.

ВИП програма

Во моментот кога играчите ќе се приклучат на Националното казино, тие стануваат дел од ВИП програма. Како што се искачуваат низ нивоата на ВИП, тие ќе добиваат награди, повластен девизен курс, бесплатни вртења и парични награди, само за да наведат некои.

ВИП програмата на Националното казино се состои од 15 различни нивоа кои ќе ги направат работите повозбудливи за играчите додека се качуваат низ скалата. Не треба да се каже дека колку е повисоко нивото, толку е подобра наградата.

Дополнителните поени се кредитираат како 1 поен за секој обложен 12,5 долари. Дополнителниот девизен курс ќе зависи од ВИП нивото на играчот. Средствата што ќе ги добијат се кредитираат со услов за обложување од 1x.

Откако играчот ќе го постигне следниот ВИП статус, сите награди ќе бидат достапни во рок од 24 часа.

Казиното го задржува правото да ги промени условите на ВИП програмата во секое време.

Не треба да се обложуваат вртења на депозит во рок од 3 дена, додека бонусот треба да се исчисти во рок од 7 дена.

Бонусните средства што ќе ги добијат играчите треба да се користат само на слотови и за жал не можат да се користат во делот Казино во живо.

Еве ги сите ВИП нивоа и поволностите што ги нудат:

 • ВИП Нивото 1 се нарекува Платинум Молња и нуди 25 бесплатни вртења и на играчите ќе им требаат 25 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • Нивото на ВИП 2 се нарекува Детелина на среќата и нуди 50 бесплатни вртења и на играчите ќе им требаат 100 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Нивото 3 се нарекува Spin and Spell и нуди 10$ и 20 бесплатни вртења и на играчите ќе им требаат 500 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Нивото 4 се нарекува Aztec Magic Delux и нуди 20 долари и 40 бесплатни вртења и на играчите ќе им требаат 1200 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 5 нуди 50 долари и на играчите ќе им требаат 3000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • VIP Ниво 6 нуди 50 долари и на играчите ќе им требаат 10 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 7 нуди 200 долари и на играчите ќе им требаат 25 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • VIP Ниво 8 нуди 500 долари и на играчите ќе им требаат 50 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 9 нуди 1000 УСД и на играчите ќе им требаат 10 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 10 нуди 2000 УСД и на играчите ќе им требаат 20 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 11 нуди 4000 УСД и на играчите ќе им требаат 400 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 12 нуди 10 000 УСД и на играчите ќе им требаат 750 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 13 нуди 20 000 УСД и на играчите ќе им требаат 1 200 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 14 нуди 50 000 УСД и на играчите ќе им требаат 2 000 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.
 • ВИП Ниво 15 нуди 100 000 УСД и на играчите ќе им требаат 3 500 000 дополнителни поени за да стигнат до ова ниво.

Кога бонусот ќе истече, и добивката и бонусот ќе бидат отстранети.

Играчите кои не сакаат да играат со бонус средства, можат да го откажат пред да почнат да играат.

Играчите можат да побараат повлекување пред да ги исполнат условите за обложување, меѓутоа, бонусот и добивките ќе бидат отстранети.

National Casino го задржува правото да ги задржи добивките од бонуси добиени како резултат на измамнички практики.