Преглед на игри со дилер во живо National

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Националното казино може да се пофали со различни бонуси и промоции. Ова е одличен начин да привлечете нови играчи, но и да ги задржите старите да се враќаат за повеќе. Во моментот кога играчите ќе ја создадат својата сметка во ова казино во живо, ќе бидат пречекани со многу дарежлив бонус за депозит за да продолжат работите.

Комплетна листа со бонуси од National
Депозит бонусДепозит бонус
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Домаќини од љубезни и оптимистички дилери во живо, игрите во казиното во живо ветуваат извонредно искуство. Коцкарите можат да ја тестираат својата среќа во ова казино во живо играјќи некои од игрите како:

 • покер
 • Блек Џек
 • Бакара
 • Рулет
 • Андар Бахар
 • Монопол
 • Фаќач на соништа

Software

Играчите на казино во живо уживаат во живописни, забавни и најсовремени игри, благодарение на исклучителни развивачи на софтвер кои ги создадоа. Тие вклучуваат:

 • Апсолутно играње во живо (ALG)
 • Езуги
 • Vivo Gaming
 • Атмосфера

Неверојатни казино игри во живо од други студија како што се:

 • Автентични игри
 • Том Хорн
 • Еволуција
 • LuckyStreak
 • LiveSlots
Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, National нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Visa, MasterCard, Neteller , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, National е вашиот врвен избор.

Deposits

За да играат за вистински пари во Националното казино, играчите треба прво да направат депозит. Ова е едноставен процес кој може да се направи многу брзо. Сè што треба да направат е да се најават на нивните сметки и да се упатат кон касиерот. Изберете го делот Депозит, кликнете на начинот на плаќање што сакаат да го користат и внесете ја сумата што сакаат да ја депонираат.

VisaVisa
+2
+0
Затвори

Withdrawals

Националното казино додаде многу различни начини на плаќање во своето портфолио што играчите можат да ги користат за да направат повлекување на нивните добивки. Сè што треба да направат за да ги подигнат своите добивки е да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Повлекување и да го внесат износот што сакаат да го подигнат.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

Националното казино прифаќа играчи од земји каде коцкањето преку Интернет е дозволено со закон. Играчи од Израел, Соединетите Американски Држави, Обединетото Кралство, Франција и нејзините прекуокеански територии (Гвадалупе, Мартиник, Француска Гвајана, Реунион, Мајот, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија), Холандија, Малта, Обединетите Арапски На Емирати, Турција, Латвија, Холандски Западни Инди, Естонија, Белорусија, Литванија, Гибралтар, Џерси, Украина, Белгија и Курасао им е забрането да играат игри со обложување со вистински пари во NationalCasino.

+144
+142
Затвори

Валути

Хонгконгшки долариHKD

Languages

Националното казино е достапно во многу различни земји, поради таа причина нивната веб-страница е достапна на многу јазици. Во овој момент, играчите можат да пристапат на веб-локацијата на следниве јазици:

 • Англиски
 • шпански
 • француски
 • германски
 • италијански
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај National . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, National се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Веб-страницата на Националното казино е управувана и управувана од TechSolutions (CY) Group Limited (рег.број HE 377018) со седиште лоцирана на Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Никозија, Кипар како агент за наплата и управувана од TechSolutions Group NV како лиценца носител (8048/JAZ2017-067) со адреса на булевар Абрахам Мендез Чумачеиро 50, Курасао. Лиценца за Kahnawake бр. 00867 издадена на 19 мај 2021 година. Ова е јасен знак дека казиното е безбедно и безбедно.

Responsible Gaming

Повеќето играчи уживаат во коцкањето и го гледаат како забавна активност. Од друга страна, има играчи кои не можат да го контролираат својот нагон и обично гледаат на коцкањето како начин за лесна заработка. Тие обично играат со пари што не можат да си дозволат да ги загубат, обично пари што се наменети за нешто друго, како кирија.

About

About

Националното казино е производ на група страсни и искусни онлајн коцкари и поради таа причина ова е совршено место за онлајн игри. Веб-страницата има црно-златна тема и е многу стилско казино во живо. Што е најважно, бонусот се прикажува на главната страница и им олеснува на играчите да знаат што можат да бараат и да се движат низ страницата.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Играчите кои сакаат да играат за вистински пари во National Casino треба прво да создадат сметка. Креирањето сметка е едноставен процес и играчите ќе бидат завршени за само неколку минути. Првото нешто што треба да направат е да кликнат на копчето Регистрирај се и да го пополнат формуларот.

Support

Играчите можат да стапат во контакт со агент за клиенти секогаш кога имаат потреба. Постојат неколку начини да се поврзеш со National Casino, а најзгодниот е преку функцијата Разговор во живо која е достапна 24/7.

Tips & Tricks

Казината во живо стануваат суштински дел од онлајн коцкањето. Причината зошто играчите толку многу ги сакаат е фактот што тие можат да ги играат своите омилени игри со дилер во живо во реално време. Ова додава социјален елемент на целото искуство со игри каде што играчите можат да разговараат не само со дилерот во живо, туку и со другите играчи.

Promotions & Offers

Постојат бројни интересни промоции достапни на National . Со различни бонуси и промоции, ова казино во живо им нуди на играчите постојано возбудливо искуство. Важно е да се напомене дека зделките National се прикачени на одредбите и условите. Пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги научите условите за бонусот бидејќи тие може да имаат специфични барања за обложување што мора да се исполнат пред да можете да повлечете бонус.

FAQ

Прочитајте за списокот со најчесто поставувани прашања за казиното во живо во Националното казино.

Mobile

Mobile

Националното казино е казино погодно за мобилни телефони и играчите можат да пристапат до сите карактеристики на местото на одржување благодарение на мобилната верзија на страницата. Сè уште нема достапна посебна апликација, но играчите можат да пристапат до казиното користејќи го нивниот омилен прелистувач. Згора на тоа, играчите можат да уживаат во играњето игри во делот за дилер во живо во движење.

Affiliate Program

Affiliate Program

National Casino ја користи платформата NetRefer, која се покажа како едноставна и удобна за работа. Секој партнер има личен ВИП менаџер кој ќе му помогне во секое време кога ќе има потреба. На играчите им се нудат разновидни структури на провизија и тие ќе добиваат исплати месечно.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher