Pin-Up Casino Live Casino Преглед - About

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Пин-ап казиното е основано од тим од неверојатни луѓе кои се грижат играчите да имаат забавно, наградувачко и најмногу фер искуство. Тие дизајнираа казино што ги задоволува потребите на најискусните посетители на казино од различни земји. Нивниот врвен приоритет е да ја задржат беспрекорната репутација што ја изградија со годините.

Pin-Up Casino

Пин-ап казиното се грижи тие да останат доверливи и транспарентни со своите клиенти во секое време. Тие покажуваат најголема лојалност при решавање на кое било прашање и нудат различни игри за да се осигураат дека играчите се забавуваат во секое време.

Коцкарите ќе имаат пристап до повеќе од 3000 различни слот игри од некои од најпопуларните софтверски провајдери како што се Amatic Industries, NetEnt, Quickspin, Betsoft, Microgaming, Belatra Games, Endorphina, Authentic Gaming, Spinomenal, Pragmatic Play, Habanero и EGT. само да именувам некои. Уште повеќе, редовните промоции ќе го направат нивното време уште поисплатливо.

Лиценца

Пин-ап казиното има лиценца од Одборот за контрола на игри на Курасао со број на лиценца 8048/JAZ2017-003.

Локација на казино и студија

Пин-ап казиното има седиште на следната адреса Персеусвег 27А, Курасао.

Сопственик и извршен директор

Пин-ап казиното е во сопственост на компанија со име CARLETTA NV

Total score8.7
Добрите
+ Повлекувања во рок од 24 часа
+ Разговор во живо 24/7
+ Мобилен пријателски дизајн
+ Широк спектар на врвни провајдери за игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (9)
Азербејџански
Англиски
Германски
Казахстански
Португалски
Руски
Турски
Украински
Шпански
БонусиБонуси (10)
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
Кешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (14)
Азербејџански манати
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Бугарски лева
Евра
Индонезиски рупии
Казахстански тенгес
Колумбиски пезоси
Молдавски леу
Полски злоти
Руски рубли
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Азербејџан
Бразил
Индија
Казакстан
Перу
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Чиле
ИгриИгри (21)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
СофтверСофтвер (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet