Преглед на игри со дилер во живо Pin-Up Casino

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Пин-ап Казиното, за да ги направи работите поинтересни за своите играчи, воведе дури и два бонуси за добредојде во казиното. Така, играчите можат да го изберат бонусот што го сакаат според нивните преференции и да ја зголемат својата рамнотежа и да ја продолжат својата игра.

Комплетна листа со бонуси од Pin-Up Casino
Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+2
+0
Затвори
Games

Games

Во Pin-up казиното, играчите можат да најдат голема разновидност на различни игри. Некои од најпопуларните игри се онлајн видео слот игри и меѓу играчите може да ги најдете следните наслови Book of Dead, Gonzo's Quest и Book of Oz, само за именување. Во последно време, казино игрите во живо излегуваат на сцената и стануваат сè попопуларни секој ден. Пин-ап казиното има богат дел за казино во живо каде играчите можат да ги играат своите омилени игри со дилер во живо.

Software

Пин-ап казиното соработува со различни провајдери на софтвер за да им ги донесе најдобрите игри на своите играчи. Казиното ги користи овие добавувачи на софтвер затоа што тие се прославија во индустријата за онлајн казино. Тие нудат фер и сигурни игри и играчите можат да се чувствуваат сигурни и безбедни кога играат во казиното.

Payments

Payments

За да обезбеди удобно искуство со игрите, Pin-Up Casino нуди сигурни и модерни начини на плаќање и за депозити и за повлекувања. За да се увериме дека играчите можат безбедно и лесно да ги финансираат своите сметки и да ги повлечат своите добивки, постојат добро познати опции како Bank Transfer, Neteller, Visa, Credit Cards, MasterCard , меѓу другите. Ако барате доверлив провајдер со силна репутација за сигурни начини на плаќање, Pin-Up Casino е вашиот врвен избор.

Deposits

Депонирањето во Пин-ап казиното е многу едноставно. Сè што треба да направат играчите е да создадат сметка и да се упатат кон Касиерот. Тие ќе ги видат сите достапни начини на плаќање и ќе го изберат оној кој е најзгодно за нив, ќе ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат и ќе го потврдат трансферот.

VisaVisa
+6
+4
Затвори

Withdrawals

Повлекувањето од сметка е веројатно повозбудливо од играњето игри. За да ги олесни работите, Pin-up Casino ја поедностави процедурата за повлекување за играчите да можат да ги рефлектираат нивните средства на нивните сметки што е можно поскоро. Повлекувањето е едноставен процес каде играчите треба да се упатат до благајната и да го изберат делот Повлекување. Внесете ја сумата што сакаат да ја повлечат и потврдете го трансферот.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

За жал, не сите играчи можат да се приклучат на семејството Пин-ап Казино. Играчите кои сакаат да се приклучат на казиното треба да ја проверат листата на ограничени земји и види дали нивната земја е вклучена или не. Еве го списокот на сите ограничени земји за пин-ап казино:

Авганистан, Албанија, Алжир, Ангола, Аруба, Бонаир, Камбоџа, Канада, Курасао, Кипар, Данска, Еквадор, Франција, Гвајана, Хонг Конг, Индонезија, Иран, Ирак, Израел, Италија, Кувајт, Демократска народна Лао, Република Латвија, Литванија, Мјанмар, Намибија, Никарагва, Северна Кореја, Пакистан, Панама, Папуа Нова Гвинеја, Филипини, Сингапур, Sint Eustatius, Sint Maarten, Јужна Кореја, Шпанија, Судан, Тајван, Уганда, Обединетото Кралство, САД, Јемен и Зимбабве .

+160
+158
Затвори

Languages

Пин-ап казиното прифаќа играчи од целиот свет и поради таа причина, страницата треба да биде достапна на различни јазици. Кога играчите ќе ја спуштат страницата, ќе откријат дека англискиот е главниот јазик, но лесно можат да го изберат јазикот по свој избор. Ова се јазиците што се достапни во овој момент:

  • Англиски
  • руски
  • шпански
  • азербејџански
  • хинди
  • Казахстански
  • португалски
  • турски
  • украински
  • Узбекистански
ПортугалскиPT
+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Заштитата на играчот е на прво место кај Pin-Up Casino . За да ги задржи информациите и плаќањата на корисниците безбедни и безбедни, давателот ја користи најмодерната безбедносна технологија. Освен тоа, Pin-Up Casino се придржува до сите прописи и е лиценциран од добро почитувани власти за да понуди фер и доверливо искуство во игра.

Лиценци

Security

Пин-ап казиното ја става безбедноста на нивниот играч како нивен главен приоритет. Казиното ја користи најновата технологија за шифрирање за да се осигура дека тие нудат безбедна и сигурна средина за играчите. Пин-ап казиното ги има сите потребни лиценци за работа и згора на тоа, тие бараат секој играч да помине низ процедура за верификација.

Responsible Gaming

Коцкањето е активност на која играчите треба да пристапат со одредена претпазливост. Факт е дека некои играчи развиваат зависност од коцкање и престануваат да го гледаат коцкањето како забава и наместо тоа, тие го гледаат како начин да заработат приход.

Онлајн казино игрите се игри на среќа и нема шанси играчите да влијаат на исходот на играта. Затоа, коцкањето треба да се прави умерено и со средства што играчите се подготвени да ги загубат.

About

About

Пин-ап казиното е основано од тим од неверојатни луѓе кои се грижат играчите да имаат забавно, наградувачко и најмногу фер искуство. Тие дизајнираа казино што ги задоволува потребите на најискусните посетители на казино од различни земји. Нивниот врвен приоритет е да ја задржат беспрекорната репутација што ја изградија со годините.

Pin-Up Casino

Кратки факти

Година на основање: 2016

Account

За да играат за вистински пари во Пин-ап казиното, играчите треба прво да создадат сметка. Ова е едноставен процес, а играчите ќе бидат завршени за помалку од една минута. Пин-ап казиното им овозможува на играчите да креираат сметка користејќи ја нивната е-пошта или нивниот телефонски број, кој и да сакаат.

Support

Клиентите се приоритет број еден на Пин-ап казиното и поради таа причина тие се ставија на располагање за своите играчи во секое време. Коцкарите можат да контактираат со Поддршка за корисници преку разговор во живо и е-пошта во секое време кога им е потребна помош.

Tips & Tricks

Во последно време, казиното во живо станува сè попопуларно бидејќи е возбудливо и забавно за играње. Уште повеќе, им дава на играчите чувство дека играат во вистинско копнено казино. Играчите кои првпат се среќаваат со оваа форма на забава треба да ги прочитаат следните совети и трикови.

Promotions & Offers

На бонус за добредојде се дава на нови играчи во живо на страницата. Играчите добиваат бонус од 100% од првиот депозит. Парите од бонусот може да достигнат до 500 долари. Ова значи дека средствата за играње на играчот се удвојуваат, зголемувајќи ја нивната активност за играње во живо. За време на родендените, играчите добиваат 10 долари за да си го разубават денот.

FAQ

Најдете ги најчесто поставуваните прашања за Pin-Up казиното овде.

Mobile

Mobile

Пин-ап казиното има мобилна платформа која е достапна и за корисниците на Android и iOS. Играчите можат лесно да пристапат до нивната сметка, без разлика каде се наоѓаат, се додека имаат мобилен уред и добра интернет конекција.

Affiliate Program

Affiliate Program

Пин-ап е казино инкорпорирано на Кипар и има канцеларии во Русија и Украина. Производите на компанијата се промовираат преку Pin-up Partners, придружна програма и CPA мрежа, а во моментов има два проекти на располагање, Pin-Up.casino и Pin-Up.bet.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Со ирски шарм и вештина за критичка анализа, Фиона Галагер стана доверлив глас на LiveCasinoRank за непристрасни критики. Цртајќи ги играчите со нејзините искрени повратни информации и волшебното раскажување приказни, Фиона е светилникот што ги води гејмерите во огромното море на избори за казино во живо.

Send email
More posts by Fiona Gallagher