Еволуцијата се придружува на 888 во Њу Џерси

Вести

2019-08-15

„Гејмингот на Evolution има прилично добро партнерство со компанијата 888. Повеќето го сметаат за најпопуларен софтверски пакет за казино кога станува збор за игра со дилер во живо. Не е шок што еволуција и 888 одлучија да го обноват и да го продолжат своето партнерство.

Еволуцијата се придружува на 888 во Њу Џерси

Некои компании кои се управувани под 888 се нудат во европските казина. Компаниите имаат нов договор и имаат импликација; тоа ќе даде Еволуција игри дозвола за влез во САД за прв пат. Софтверот треба да влезе во Њу Џерси ова лето.

Откако онлајн казино игрите станаа легални во Њу Џерси, компаниите очајно почнаа да ги бараат најдобрите добавувачи на казино софтвер за да ги започнат своите игри, да донесат клиенти и да заработат профит. Видовме многу нови врвни програмери како се приклучуваат на играта. Казино игрите со дилери во живо се разнесоа.

Сајтот за казино во Њу Џерси на 888 ќе ја обезбеди целосната страница на игри со дилери во живо во игрите на Evolution. Многу од нив се погодни за мобилни телефони, уште еден почетник за доменот Nee Jersey. Новите игри за играчите кои можат да ги играат во казиното 888 NJ ќе вклучуваат, блек џек со бонус облози, варијанти на бакара, автоматски рулет, американски рулет и уште повеќе традиционални покер игри на маса, исто така, до врвен покер во Тексас и покер со три карти. . Летото е само зад аголот, па сите се возбудени и се прашуваат кога ќе излезат новите игри!

Покрај новите зделки, главниот оперативен директор на 888, Итаи Пазнер рече дека неодамна нивната компанија драматично расте во Соединетите Американски Држави, а додавањето на компанијата за игри Evolution ќе направи уделот на пазарот да расте уште повеќе од другиот Нов Казината во Џерси ќе го понудат софтверот за дилер во живо со прилично добри стапки што е тешко да се победи. Evolution работеше заедно со 888, и двајцата партнери се многу задоволни од резултатите. Не им беше лесно да стигнат толку далеку, но успеаја.

Како и многу ненадејни и драматични потези, одлуката на 888 да го започне еволуционото казино со дилер во живо за игри соборува многу други казина и пазарот во Њу Џерси веројатно ќе започне борба на ривалите против успешните компании.

Но, Њу Џерси ветува дека ќе обезбеди игри кои се исто како и другите казина во САД. Дали живеете во Њу Џерси и се коцкате? Кои игри сакате да ги играте? Кажете ни во делот за коментари подолу и не заборавајте да не споделите!"

Најнови вести

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET
2023-09-18

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET

Вести