Вести

September 10, 2019

Има нова апликација во градот.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Нема потреба да се вознемирувате кога сте во казино, а нема потреба да ја барате келнерката и да се одвлекувате од играта. Овие проблеми сега се дел од историјата. Има нова апликација која ви овозможува да нарачате пијалок од паметен телефон.

Има нова апликација во градот.

Помина времето на стоење надвор на тротоар, мавтајќи со такси-возилата за да се пробате. Исто како Uber, оваа апликација ви овозможува да нарачате и да пиете пијалок директно до вас на масата. Еј, можете дури и да го следите вашиот пијалок со добивање проценка за времето на неговото пристигнување!

Само апликација за пијалок?

Само во случај некој да се возбуди премногу за оваа нова апликација и да нарача премногу од тие пијалоци, нема потреба да се грижите. Оваа апликација овозможува и складирање на дигитален клуч од собата! А за утрото потоа? Да, дава информации за неодамнешната активност на игри.

Оваа нова апликација, исто така, ги следи наградите за статистика на нивоата, прикажува различни промоции и цртежи кои се случуваат за да учествувате и, исто така, управува со различни претстојни настани кои би можеле да бидат од интерес за учество. И, се разбира, компонентите за лојалност се зачувани токму таму во новата апликација!

Зошто да чекате во ред?

Пристигнување на дестинација од соништата со тешки торби и чувство на умор од патување, само копнеж да се качите во тој туш, да се облечете и да влезете во казиното и да удрите по масите. Исто како што 200 други гости го прават истото. Долга е таа линија до регистарот.

Ова веќе не е проблем со новата апликација! Наместо да чекате во таа линија и да губите драгоцено време за одмор, едноставно преземете ја оваа апликација и пријавете се во хотелот додека чекате багаж на аеродромот или во автомобилот што вози таму. Тоа е исто толку едноставно како тоа.

Водење евиденција

Со оваа апликација не само што може едно пријавување преку Интернет, туку и клучот од собата е подготвен за вашето пристигнување. целиот престој може да се испланира со различни настани и активности. И слушајте го ова, наскоро ќе можете дури и да нарачате однапред и да платите пијалок на апликацијата!

Само неколку кликања на апликацијата и може да нарачате, платите и да следите пристигнување на пијалок по избор. Зошто да не го чекате тој шампањ додека влегувате во собата и да го започнете тој одмор како што треба? Нема повеќе да стоите во долги редици по барови или да барате келнери!

Оваа нова апликација за пијалоци за казино целосно ја менува играта.

Нема повеќе да чекате во ред, да барате келнери, да ја прекинувате играта на казиното, со оваа разновидна нова апликација за пијалоци што се удвојува како клуч од собата!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести