Вести

August 2, 2023

Откријте ги најдобрите 3 бонуси за добредојде во живо во казино за дебитни/кредитни картички

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Кредитните/дебитни картички како Visa, Maestro и Mastercard се вообичаени во казина во живо. Играчите можат безбедно да ги поврзат овие картички со нивната сметка на казино во живо и да обработуваат сигурни депозити и повлекувања. И погоди што? Плаќањата со Visa/Mastercard често се квалификуваат за бонуси за прв депозит. Прочитајте за да ги знаете најдобрите три казина за кредитни/дебитни картички со возбудливи промоции за прв депозит.

Откријте ги најдобрите 3 бонуси за добредојде во живо во казино за дебитни/кредитни картички

100% до 250 евра на Банзаи слотови

Банзаи слотови е казино во живо со јапонска тематика со огромна понуда за добредојде. Ова казино обезбедува нови потписници да започнат со летање благодарение на бонусот од 100% натпревар, кој достигнува 250 евра. На пример, депозит од 100 евра ќе дојде со бонус од 100 евра што не може да се повлече.

Интересно, на казино во живо не го одредува минималниот квалификуван депозит за оваа понуда. Исто така, бонусот за натпреварот нема барања за обложување, што значи дека сите добивки се ваши за чување. Понуди за добредојде во казино во живо немојте да бидете подарежливи од ова!

100% до 500 евра во казиното Azur

Азур нуди уште еден бонус за добредојде за депозити на кредитна/дебитна картичка што вреди да се размисли. Во регулираното казино во живо, вашиот прв депозит ќе се удвои до 500 евра. Оваа понуда вклучува и 20 бесплатни вртења на That's Rich од Play'n GO. Имајте предвид дека бесплатните вртења се кредитираат веднаш по вашиот прв депозит.

Подолу се условите за овој бонус за добредојде: 

 • Играчите мора да кликнат на купонот за да го активираат бонусот.
 • Бонусот има услов за обложување 40 пати.
 • Облозите со слот придонесуваат 100% кон условот за обложување.
 • Максималниот облог со бонусот е 10 евра.
 • Бонусот за депозит има рок на важност од 30 дена.

100% до 100 евра во CasinoCasino

КазиноКазино е страница за коцкање од 2015 година лиценцирана во Малта, Шведска и Обединетото Кралство. Казиното нуди дарежлив бонус од 100% до 100 евра за нови играчи кои успешно пополнете депозит. Само депонирајте 100 евра за да добиете сличен износ во пари од бонус што не може да се повлече. Минималниот квалификуван депозит е 10 евра.

Еве ги дополнителните услови:

 • Бонусот има услов за превртување од 50 пати.
 • Обложувањата со слот придонесуваат 100%.
 • Играчите на ОК, Шведска, Индија, Ирска и Јужна Африка не можат да ја бараат наградата.
 • Депозитите на Skrill и Neteller не се квалификуваат за понудата за добредојде.
 • Максималниот облог за бонус е 5 евра.
 • Имате 30 дена да го искористите бонусот и да го исполните условот за обложување.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести