Вести

May 30, 2023

Побарајте бонус за повторно вчитување на казиното до 200 евра на 24 слотови

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Бонусите за повторно вчитување им даваат на казина во живо совршена можност да ја ценат лојалноста со враќање на дел од вкупниот депозит на играчот. Но, овие бонуси за казино може да имаат различни структури, што на крајот го одредува вашето искуство со наградата.

Побарајте бонус за повторно вчитување на казиното до 200 евра на 24 слотови

На пример, мора да изберете бонус за депозит со разумни лимити за депозит, барања за обложување и многу повеќе. Значи, направивме некои истражувања за да го најдеме бонусот за повторно вчитување од 200 евра на 24Slots. Дали е ова бонусот за повторно вчитување што го баравте? Прочитајте за да дознаете!

Кој е бонусот за повторно вчитување од 200 евра на 24Slots?

Овој неделен бонус е релативно лесно да се објасни. Откако ќе направите депозит користејќи кое било од обезбедени опции за плаќање, казиното ќе ви врати 50% од депозитот во готовина што не може да се повлече. На пример, ако депонирате 200 евра во текот на неделата, 24 слотови казино ќе ве награди со 100 евра бонус. Наградата е отворена за барање секоја недела до 31 декември 2023 година. 

Важно е да се напомене дека максималниот износ што играчите може да го добијат од оваа промоција е 200 €/$/£ или еквивалентен износ во други прифатени валути. Значи, ако депонирате 1.000 евра, живо казино сајт ќе ве награди со 200 евра наместо 0,5 пати од износот, што е 500 евра. 

Како и другите бонуси за казино во живо, овој бонус за повторно вчитување има минимален квалификуван депозит. Играчите мора да депонираат најмалку 10 евра за да се квалификуваат за промоцијата. Тоа треба да ви даде дополнителни 5 евра, што сепак е повеќе од доволно за да добиете исплата на игра со минимална граница на влогот од 0,20 евра. 

Барања за обложување и други услови

Сакајте го или мразете го, условот за обложување е главен во повеќето бонуси во казиното. На 24 слотови, играчите мора да ги обложуваат своите бонус за повторно вчитување износот плус депозитот 40x пред да ги уплатите парите од бонусот и сите акумулирани добивки. 

Значи, да претпоставиме дека парите од бонусот се 50 евра откако ќе направите депозит од 100 евра. Во тој случај, играчите мора да обложуваат 6.000 евра (40 x 150 евра) пред да го повлечат бонусот од 50 евра и сите добивки што можеби ги натрупале користејќи ја сумата на бонусот. Тоа не е лоша зделка ако го прашате CasinoRank!

Подолу се дадени дополнителните услови што играчите мора да ги исполнат пред да го повлечат својот бонус + добивки:

  • Пополнете ги барањата за обложување во рок од 7 дена.
  • 10x е максималната стапка на конверзија на бонус.
  • Максималниот облог со користење на бонусот е 5% или 12 евра
  • Казино игри во живо не придонесувајте за исполнување на барањата за обложување.
  • Користете бонус код од 24SBACK2000 кога правите депозит.
  • Бонус е достапен за барање еднаш неделно.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести