Вести

June 6, 2023

Побарајте го вашиот повраток за добредојде на облози во казино во живо во казиното Skycrown

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Skycrown е релативно нова страница за казино во живо што ги отвори своите врати за играчите во 2022 година. Ова казино има и десетици бонуси и турнири за RNG и играчи во живо. Значи, денешната објава ќе ве запознае со промоцијата Rakeback на Skycrown. 

Побарајте го вашиот повраток за добредојде на облози во казино во живо во казиното Skycrown

Што е Промоција за добредојде на Skycrown?

Искусните казино-покер играчи знаат неколку работи за промоцијата на rakeback. Но, ако сте нови за овој термин, рекламното враќање на казиното во живо во суштина е рефундирање на вашите вистински пари влогови. Идејата е да се амортизираат играчите на регулирано онлајн казино во живо од загуби за да можат да продолжат да играат. 

Имајќи го тоа на ум, Казино Skycrown ги втурнува играчите во возбудливиот свет на казино игрите во живо со 1% Rakeback. Играчите можат да уживаат во опциите во живо знаејќи дека казиното ќе им врати 1% од облозите без нереални услови. Запомнете дека на бонус за враќање на готовина нема да работи ако играте друга игра покрај опциите во живо. 

Минимален депозит и други услови за повраток од 1%

Во денешно време, речиси сите бонуси и промоции за казино имаат услови за регулирање како играчите ги користат и спречуваат злоупотреба на бонуси. 1% Rakeback на Skycrown не е исклучок, иако условите за бонус се едни од најпријателските во светот на iGaming. 

Играчите во казиното мора да депонираат најмалку 50 евра за да се квалификуваат за оваа промоција. Но, пред да ги депонираат парите, играчите мора да го внесат промотивниот код „LIVE“ за да се квалификуваат. Рефундирањето се однесува на облози во живо во казино до 1.000 евра. 

Во однос на барањата за обложување, ќе ви биде мило да слушнете дека бонусот нема. Играчите можат да ги користат своите награди за кребек на нивните омилени игри и да ги повлечат добивките без никакви услови. Ова го прави Skycrown's 1% Rakeback еден од најпријателските бонуси за играчите на казино во живо. 

Други услови за бонус за овој ракбек вклучуваат:

  • Казиното го пресметува бонусот од четврток 00:01 UTC до среда 23:59 UTC.
  • Сите играчи кои ги исполнуваат условите добиваат добредојде во четврток пред 18:00 UTC.
  • Промоцијата важи првите две недели по вашиот прв депозит.
  • Сите облози со вистински пари на сите казино игри во живо се квалификува за промоција.

Овој бонус од 1% повраток може да изгледа мал, но интелигентните гејмери ​​знаат дека може многу да ви помогне. Повеќето сајтови за коцкање не нудат награди за казино во живо, па затоа треба да бидете среќни што конечно ќе најдете. Отсуството на барања за обложување го прави овој бонус уште понеодолив.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести