Вести

July 25, 2023

Побарајте до 200 евра во живо Казино Cashback Weekly во Slotspalace

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Повеќето сајтови за коцкање не им нудат на играчите бонуси и промоции во живо во казино. Затоа треба да ја следите оваа страница за да откриете нови бонуси за играчите на казино во живо! Оваа недела, пребарувањето запира во Slotspalace, каде што можете да барате до 200 евра од понеделник до недела без дополнителни барања за пријавување. Продолжете да читате за да дознаете повеќе детали!

Побарајте до 200 евра во живо Казино Cashback Weekly во Slotspalace

Што е 25% до 200 евра во живо готовина во Slotspalace?

Ова е релативно јасна промоција за разбирање. На Slotspalace, ќе добиете поврат на сите ваши нето загуби на вертикалата во живо на веб-локацијата во текот на референтниот период. На пример, може да изгубите 100 евра играјќи го достапни казино игри во живо во петок. Ако тоа се случи, казиното ќе врати 25% од износот (25 евра) во бонус за враќање на готовина што не може да се повлече. 

Забележете дека ова не е а бонус за депозит, што значи дека не треба да вложувате специфичен депозит за да ја побарате промоцијата. Исто така, промоцијата трае од понеделник 00:00 до недела 23:59 UTC, што е доволно време да ја побарате. И да, бонусот е достапен за сите регистрирани играчи на регулирани во живо казино сајт.

Барањата за обложување и други услови

Читањето и разбирањето на T&C е од витално значење кога барате какви било бонус за казино за да избегнете прекршување на какви било бонус клаузули. Slotspalace експлицитно појаснува дека на бонус за враќање на готовина е подобна само на вертикалната казино во живо на веб-страницата. 

За да го примите неделен бонус, играчите мора да побараат бонус со испраќање на казиното порака на разговор во живо или е-пошта. Ова мора да биде во понеделник веднаш по промотивниот период. Казиното потоа ќе го кредитира враќањето на готовина на вашата сметка во реално салдо со пријателски услов за обложување 1x. Значи, ако бонусот за враќање на готовина е 100 евра, мора да играте со 100 евра пред да го повлечете бонусот.

Другите услови за враќање на готовина од 25% вклучуваат:

  • Минималниот бонус за враќање на готовина е 5 €.
  • Максималната бонус награда е 200 евра.

Ова е несомнено еден од најдиректните бонуси за казино во живо што можете да ги најдете. Казиното ги одржува работите едноставни со некомплицирани услови, а условот за обложување 1x може да биде тешко да се најде во просторот за онлајн игри. Побарајте го сега!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести