Вести

October 14, 2020

Прагматичното играње додава Блек Џек и Азур рулет во нивното портфолио на Казино во живо

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play е речиси лансиран два многу важни производи во септември со цел да го подобри своето казино во живо: Roulette Azure и исто така Blackjack Azure. Овој бренд сега објавува 4 нови игри секој месец бидејќи тоа е стратегија за да се развие. Новите наслови се достапни на нивната платформа за интеграција API.

Прагматичното играње додава Блек Џек и Азур рулет во нивното портфолио на Казино во живо

Одлични производи со неверојатен дизајн и сосема нови функции

Сите производи од Прагматична игра што е лансирана на пазарот е ажурирана со најдобриот дизајн за играчите да можат да ги искористат предностите на најлуксузните и неверојатните игри , вели инвеститорот. Ова значи дека тие ги зголемуваат своите влогови на сосема ново ниво кога станува збор за искуството со игри кога ги подобруваат табелите од светска класа. Многу од деталите за најновите функции се донесени од новите табели за блек џек за развивачи кои имаат режими како „Дали сега“, опција за повеќе седишта, рана одлука и „Автоматско стоење“ и многу други. Едно од најголемите лајкови е тоа што им даваат на играчите можност да уживаат во поширок спектар на граници на табелата. Roulette Azure има неверојатна игра со неколку функции и Premium опции. Лана Блеичик, која е менаџер за операции во казино во живо во Pragmatic Play, изјави дека се многу среќни што ќе го зголемат бројот на блек џек табели, бидејќи тие сакаат да им дадат на своите играчи најголемото можно искуство со игри. И тоа може да се направи преку овие нови игри, тоа е сигурно. Со новите атрактивни дилери ќе се создаде нова неверојатна атмосфера.

Уште едно дополнување од Pragmatic Play

Овој бренд, исто така, лансираше два слота, иако тоа нема никаква врска со казино во живо. Овие две се Ultra Hold и Spin и имаат едноставна конфигурација од 3x3 што е развиена заедно со Reel Kingdom. Тие претходно објавија два други слота кои беа добро прифатени од играчите: Hot to Burn и исто така Ultra Burn. За да ги подобрите можностите за победа во овој слот, треба да погодите 3 симболи за бонус монета што го активираат слободни вртења. Тогаш играта ќе биде едноставно на „Држете и спин“ и вредноста на сребрената монета ќе биде вреднувана од 1 до 9 пати повеќе од вашиот влог, додека златните нудат исплати до 20 пати повеќе од вашиот влог, така што дефинитивно вреди. Додека ги играте бесплатните вртења, монетите ќе останат на истото место. Кога симболот Diamond Money ќе се појави на слотот, паричката може да добие вредност до 500x и може да генерира награди до 2.460 вашиот влог. Ако барате слот за играње, тогаш ова е сигурно одличен. Има многу што можете да победите и, дефинитивно, секогаш можете да го пробате казиното во живо откако ќе го пробате слотот. Се разбира, казиното во живо е многу различно од слотот, затоа немојте да мислите дека има сличност бидејќи нема.

Одличен начин да се оди

Прагматичната игра знае каде оди и со својот ум фокусиран на целта, тогаш ќе биде лесно. Ако продолжи да развива висококвалитетни игри како што беше и да соработува со други брендови, тогаш ќе биде лесно да се стигне до број 1. Овој бренд има неверојатни повратни информации и се смета за еден од најдобрите, но сепак не е број 1. Има уште многу да се направи, но тоа е можно да се направи, за среќа. Прагматична игра зад себе има фантастичен иц тим и со него ќе ги освои живите казина ширум светот.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Какви нови типови на бонуси треба да очекуваме во онлајн казина во живо во 2024 година
2024-01-10

Какви нови типови на бонуси треба да очекуваме во онлајн казина во живо во 2024 година

Вести