Вести

August 24, 2023

Провајдерот на казино во живо, LuckyStreak, повторно го лансира насловот Baccarat во живо

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

LuckyStreak, популарен снабдувач на казино игри во живо, ја ажурираше својата неверојатно популарна игра Live Baccarat. Во најновото ажурирање, компанијата воведе револуционерни нови функции кои значително ќе ја променат целокупната игра и задоволство.

Провајдерот на казино во живо, LuckyStreak, повторно го лансира насловот Baccarat во живо

Во мај 2023 година, LuckyStreak поднесе оставка на својот Блек Џек маси да донесете кул карактеристики кои ја зголемуваат употребливоста и ангажираноста на играчите. Најновото ажурирање на компанијата за Baccarat е насочено кон истата цел, значително подобрување на искуството на играчите, првенствено мобилните игри.

Убавиот дизајн на студиото доаѓа со повеќе надградби, вклучувајќи:

  • Подобрен приказ на виталните карактеристики на играта.
  • Поедноставни и погодни за обложување акции.
  • Беспрекорно префрлување на аглите на камерата во репродукција.

Ерез Сивиер, CTO и ко-основач на LuckyStreak, го предводеше тимот кој го разви новиот Бакара во живо маса. Официјалниот претставник изјави дека компанијата главно се фокусира на инвестирање во квалитетни и безбедни производи. Тој додаде дека иако ова е постепен процес, LuckyStreak има за цел да објави нови казино игри во живо почесто.

„Нашиот тим за развој направи неверојатна работа со овој, и јас сум сигурен дека нашите клиенти ќе забележат пораст во вредноста на играчите благодарение на значајниот чекор напред во искуството со играњето и функционалноста на обложувањето“, продолжи Cywier.

По кампањата пред почетокот на 1XBet, водечка страница за казино во живо, новата игра Baccarat на LuckyStreak конечно е достапна на нејзината огромна мрежа iGaming. Новата игра Baccarat првично беше достапна само за играчите на 1XBet како Baccarat Xclusive. Ова е дел од долгогодишната врска меѓу двата гиганти на iGaming која датира од 2016 година.

Коментирајќи ја новата игра, Идо Камиел, директорот на LuckyStreak, ја нарече врската со 1XBet како „важна“. Главниот извршен директор рече дека компанијата ужива блиски работни односи со постариот тим на 1XBet, што доведува до подобрена понуда за вредност и успешно партнерство за двете компании.

Камиел додаде:

„Значи, важен и целосно логичен чекор е да им ги понудиме нашите ексклузивни игри и услуги како демонстрација на нашата посветеност на иновациите и вреднувањето на нашите клучни партнери

LuckyStreak планира многу изненадувања за играчите на својата мрежа на казино во живо. Компанијата развива функционална резервирана табела, овозможувајќи живи казино оператори да нудат брендирани и посветени игри со дилери во живо онолку долго колку што сакаат. Ова може да трае само еден час или трајно.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести