Уживајте во бонусите за депозити со понудата за викенд за Зен на Банзаи слотови

Вести

2023-08-29

Benard Maumo

Banzai Slots е казино во живо што прима играчи од 2019 година. На оваа локација за казино, гејмерите можат да ги искористат предностите на неколку промоции за да ги заштитат своите средства и да добијат исплата на среќен ден. Така, во овонеделниот бонус на LiveCasinoRank прегледот, ќе откриете повеќе за понудата на Зен викенд и зошто таа е една од најдобрите промоции за лојалност во казино во живо.

Уживајте во бонусите за депозити со понудата за викенд за Зен на Банзаи слотови

Која е промоцијата на Зен викенд во Banzai Slots?

Можете ли да замислите да најдете а неделен бонус што им овозможува на гејмерите да џебуваат неограничен бонус? Ќе го добиете токму тоа со промоцијата на Зен викенд. Казиното ги поканува играчите да депонираат средства секој викенд за да побараат бонус од 20% на секој депозит. Процентот е уште поголем и изнесува 25% за ВИП играчите.

Станува збор за 34-часовна промоција која започнува во сабота во 14:01 часот и завршува во недела во 23:59 часот. Во овој референтен период, сите ваши депозити ќе привлечат 20% или 25% бонус за депозит. Интересно е што не постои максимален износ на бонус пари што можете да го добиете од промоцијата. Значи, депонирајте што е можно повеќе пати за да ги побарате наградите.

Други работи што треба да ги знаете за промоцијата

Како и повеќето бонуси за казино во живо, промоцијата на Зен викенд има повеќе услови и услови што играчите мора да ги исполнат. За среќа, овој преглед на бонус не најде барања за обложување на бонусот за натпреварот. Значи, Банзаи слотови вели дека можете да продолжите и да ги повлечете добивките акумулирани од бонус игра. За ловците на бонуси, наоѓањето промоција без досадните барања за превртување е значаен плус. 

Подолу се другите услови за овој неделен бонус:

  • Салдото на бонусот истекува за 20 дена.
  • Максималниот облог при користење на бонусот е 5 €.
  • Играчите мора да кликнат на купонот кога депонираат средства за да ја побараат наградата.
  • На живо казино сајт ќе го ресетира салдото на бонусот откако ќе поднесе барање за повлекување.

Ова е навистина една од највозбудливите казино промоции во живо. Тешко е да се најдат неограничениот износ на бонус и условот за обложување нула. Уживајте во зен часот!

Најнови вести

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET
2023-09-18

REEVO продолжува со импресивното трчање во 2023 година по потпишувањето на договорот со TVBET

Вести