Вести

October 3, 2020

888 го проширува своето портфолио на казино и слотови во живо

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

888 Holdings има партнерство со Pragmatic Play со цел да го лансира својот слот, а исто така и содржини во казино во живо на 888casino, што се дефинитивно добри вести. Тоа значи дека играчите од ова казино ќе бидат достапни да ги играат игрите од овој развивач на ова казино, нешто што е предност, особено со големото портфолио што го нуди.
Прагматичното играње има огромно и растечко портфолио на содржини во казино во живо што ќе се појавуваат на 888casino, а тоа е нешто што многу играчи ќе го ценат бидејќи оваа содржина е дефинитивно висококвалитетна. Се разбира, има омилени на земјата како блек џек, рулет, а исто така и бакара и неговите варијанти и, дополнително, широк спектар на различни нови производи што доаѓаат.

888 го проширува своето портфолио на казино и слотови во живо

Едно од најдобрите казина

Оваа интеграција - од казиното во живо и слотови - од Pragmatic Play дефинитивно ќе го подобри ангажирањето на играчите кога станува збор за онлајн содржините и ќе послужи како основа за каква било соработка во иднина. Иако се чини дека ова не е важно, затоа што компаниите дефинитивно можат да го видат 888casino како едно од најдобрите казина ширум светот, што веќе е. Понатаму, ова казино исто така се префрли на мајчин API на Pragmatic Play, затоа што имаше многу успех со видео-слотови игрите на добавувачот. Ова значи дека играчите ќе имаат директен пристап до огромното портфолио на слотови на брендот, со неговото неодамнешно издание Pyramid King кое им се придружува на насловите што тие ги нудат и тоа е неверојатен слот за играње.

Што велат за партнерството

Главниот комерцијален директор на Pragmatic Play, Мелиса Самерфилд, рече дека казиното 888 има голема репутација и дека е еден од најдобрите оператори во светот и тие се дефинитивно возбудени што можат да ги земат во живо нивните казино и слот производи во живо со таа интеграција. Компанијата е посветена на соработка со водечките оператори ширум светот и овој договор е уште еден чекор во нивното патување. СВП, Гај Коен рече дека портфолиото на Pragmatic Play е дефинитивно импресивно и дека тие се воодушевени што ја нудат својата содржина преку оваа интеграција. Ова е сигурно придобивка за двата бренда, бидејќи и двајцата ќе ја искористат предноста од ова партнерство. 888casino е одлично казино, но со оваа зделка ќе ангажира повеќе клиенти, што е неопходно. Гај Коен, исто така, потврди дека ова партнерство е поттик за богатството на содржината што е достапна во казиното 888 и тие се целосно возбудени да го зајакнат искуството во живо казино што им се нуди на нивните играчи. Тие целосно го заслужуваат најдоброто и со висококвалитетните игри од Pragmatic Play ќе ги имаат само најдобрите игри достапни на 888casino.

Изберете 888 казино

Ако се прашувате кое казино да изберете, тогаш најдоброто што можете да го изберете е сигурно 888casino особено со новите игри што ги има достапни сега поради Pragmatic Play. Ќе бидете неверојатно задоволни со високиот квалитет на нивните игри и можно е да се забавувате долго време, што е цел на казиното и, се разбира, на развивачот. Ова партнерство направи и ќе направи многу клиенти среќни и овозможи одлични игри за играчите да се забавуваат играјќи. Вистината е дека 888casino сака да ја има најдобрата содржина и тоа може да се направи само со партнерство со брендови како Pragmatic Play, кој е бренд познат во светот поради својот неверојатен квалитет.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести