Вести

October 19, 2023

Ezugi нуди надградено студио Baccarat и обновен кориснички интерфејс

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Езуги, снабдувач на игри во казино во сопственост на Evolution, откри дека неговото модерно студио Baccarat сега е во функција. Според компанијата, ова студио испорачува избор на Baccarat игри со дилер со висок квалитет на онлајн гејмерите во повеќе земји. Подобрените игри на Baccarat сега со пренос во живо од студиото на Ezugi се првите што го покажаа новиот кориснички интерфејс на компанијата.

Ezugi нуди надградено студио Baccarat и обновен кориснички интерфејс

Езуги вели дека ова ново студио за игри е изградено од земја за да им овозможи на гејмерите најреалистично и најпривлечно искуство со игри деноноќно. Може да се пофали со шик студиски дизајн и раскошна атмосфера прилагодена за Бакара навивачите. Развивачот на софтвер заклучува дека новиот кориснички интерфејс има неколку значајни подобрувања кои ќе го дополнат општото искуство на играчот казина во живо.

Ова лансирање е дефинитивно добредојден додаток од азискиот развивач на волшебната игри со дилери во живо. Последната најава од Езуги беше во мај годинава при лансирањето EZ дилер Roleta Brasileira. На почетокот на годината, компанијата го воодушеви секторот за игри во живо Видео Блек Џек, извонредна игра Блек Џек во живо со заедничко видео искуство.

Коментирајќи за новото студио Baccarat, Фредрик Бјурле, главен директор за производи во Езуги, забележа: 

„Секој детал од новото студио и новиот кориснички интерфејс се спојуваат беспрекорно за да создадат едно од највозбудливите и најавтентичните играчки искуства во онлајн светот на Baccarat. Играчите во моментов можат да избираат од Baccarat, Baccarat без комисија, Speed ​​Baccarat, Speed ​​Cricket Baccarat, Нокаут Baccarat, а исто така и Dragon Tiger, едноставна игра со две карти многу сакана од ентузијастите на Baccarat“

Бјурле додаде дека секој детал е дизајниран да обезбеди исклучително искуство за посветените играчи на компанијата Baccarat и оние кои штотуку почнуваат.

Најнови вести

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање
2023-11-02

Оптимизирајте го вашето здравје со редовно вежбање

Вести