Вести

August 10, 2023

Playtech претставува ново казино во живо Игра Jumanji The Bonus Level

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher

Playtech објави сосема нова игра, Jumanji The Bonus Level. Тоа е шоу за игри во живо што ги комбинира филмските ефекти на познатиот холивудски филм (Jumanji) и извонредно искуство со игри во живо во модерно студио со професионални живи дилери.

Playtech претставува ново казино во живо Игра Jumanji The Bonus Level

Според Playtech, развојот на ова ремек дело не било лесно. Компанијата вели дека фазата на развој траела речиси три години за да се заврши. Playtech се надева дека Jumanji The Bonus Level ќе ги трансформира искуствата со игри во живо и ќе претставува значајна пресвртница за индустријата. Интересно, тоа е првиот холивудски филм базиран во живо казино игра.

Црпејќи инспирација од познатиот филм Jumanji, играта ќе ги испрати играчите во авантура низ срцето на џунглата. Овде, тие ќе се соочат со бројни пречки и изненадувања, како справување со стампедо од диви животни и откривање на тајните на магичната игра на табла.

Playtech вели дека играта ќе се емитува од едно од најголемите и најсофистицираните студија некогаш изградени. Идејата е комплетно да ги обвие играчите во мистичниот универзум Jumanji каде наградите и изненадувањата се вообичаени. А со цел да се создаде слично искуство како холивудскиот филм, тимот посвети големо внимание на секој детал.

Изданието на играта ја зацврстува репутацијата на Playtech како водечки снабдувач на најсовремени и ангажирани казино игри. Според компанијата, повеќе гејмери ​​на регулирани живи казино сајтови фаворизирајте ги насловите на дилерите во живо затоа што преносот во реално време додава автентичност на искуствата со игрите.

Коментирајќи ја играта, Едо Хаитин, извршен директор на Playtech Live, забележа:

„Ние сме неверојатно горди што го претставуваме Jumanji The Bonus Level, револуционерна игра во живо која комбинира врвна технологија со кинематографската магија на саканиот филм. Им благодариме на Sony Pictures што ни ја довери да оживееме таков реномиран бренд, нашиот тим ја истурија својата страст и експертиза во изработката на оваа исклучителна гејмерска авантура и веруваме дека ќе постави нови стандарди во индустријата“

Playtech е зафатен во последно време, објавувајќи нови игри во живо со уникатна и иновативна игра. Во јули, Playtech и Quickspin го објави Big Bad Wolf Live, шоу за игри во живо што го означува влегувањето на Quickspin во индустријата за казино во живо. Неколку дена порано, добавувачот на содржина во живо го лансираше својот легендарен Adventures Beyond Wonderland шоу на игри во живо во САД.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр
2024-04-17

Истражување на возбудувањата: Вулкански рулет и Викинзи Мултифајр

Вести