Најдобрите 21 Affiliates Казино Во Живо s

Филијалата на програмата, „21 Affiliates“, го презема водството во маркетингот на казино кога станува збор за моќта на конвертирање на слотови и казино игри. Оваа придружна програма гарантира дека подружниците не се надвор од својот џеб пред крајот на месецот. Затоа, ги запишува своите филијали во план за споделување приходи веднаш од регистрацијата.

Овој план му овозможува на секој партнер да заработи инстант провизија што започнува со удел на приход од 25%. Се зголемува до 40% удел кога упатените играчи остануваат во програмата и заработуваат повеќе пари. Програмата „21 Affiliates“ им помага на своите подружници брзо да го следат нивниот успех со добри промотивни алатки за конвертирање, како што се банери и текстуални врски

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)