Најдобрите 22bet Partners Казино Во Живо s

Најчесто, корисничкото искуство одредува дали брендот на казино ќе се претвори или не. Партнерите на 22Bet го разбираат овој факт со инкорпорирање на впечатлива графика и интуитивен кориснички интерфејс во својот бренд на казино Казино 22Bet - благодарение на Microgaming, NetEnt и Play' GO. Овие карактеристики гарантираат доживотни провизии за партнерите кои сакаат да ја рекламираат оваа придружна програма.

Филијалата на 22Bet Partners обезбедува рекламни материјали како што се банери и текстуална врска за да се олесни успехот на своите филијали. Плаќањето на провизиите се врши до 15-ти секој месец со „без негативно пренесување“. Филијалите заработуваат провизии од 25% - 50% удел во приходите на нето вредноста на наведените играчи.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)