Најдобрите Bwin.Party Partners Казино Во Живо s

Маркетинг моќта зад BWin Казино, Party Casino и други врвно онлајн казино брендот е BWin Party Partners. Тоа е партнерска програма која им нуди можност на подружниците да заработуваат месечно преку обезбедување на најдобро искуство за игри за коцкарите на кои им се обраќаат на програмата. Некои од водечките софтверски мозоци зад казината вклучуваат 1x2Gaming, Electracade и Playtech.

Стандардно, сите филијали на BWin Party Partners се запишани во план за споделување приходи. Нето приходите на наведените играчи го одредуваат износот на провизијата што ја добива подружницата. Оваа провизија започнува со 25% учество на приходите до 35%, без страв од негативно пренесување.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)