Најдобрите Casumo Affiliates Казино Во Живо s

Casumo Casino продолжува да стекнува место во светот на iGaming преку неговата официјална придружна програма за казино, Casumo Affiliates. Оваа придружна програма користи различни авантуристички промотивни стратегии за да го подобри искуството на играчите со неа широк спектар на игри напојувано од популарни провајдери на софтвер.

Оние соработници кои се запишуваат во Casumo Affiliates и внесуваат играчи во неговиот бренд на казино, заработуваат доживотна провизија врз основа на планот за споделување на приходите. Ова едноставно значи дека подружниците ќе продолжат да го намалуваат нето приходот на упатените играчи се додека играчите продолжуваат да играат во казиното. Провизијата во Casumo започнува од 25% до 45% удел на приходите без негативен пренос.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)