Најдобрите Deckmedia Affiliate Казино Во Живо s

Секој што сака да промовира врвни казино брендови и да остварува постојан приход може да го заврши своето пребарување со програмата Deckmedia Affiliate. Deckmedia, лиценцирана од владата на Курасао, има тим од искусни партнери на пазарот кои помагаат во промовирањето популарни слотови и онлајн казина. Партнерите добиваат плата преку традиционален план за споделување приходи, каде што подружниците добиваат намалување на нето приходот на играчите што ги упатуваат на неговите брендови на казино.

Deckmedia им нуди на своите филијали ексклузивен договор од 35% удел на приходите во нивните први три месеци. Стандардната зделка доаѓа со минимум 30% учество на приходите, до максимум 40%. Заработката на сите филијали е доживотно загарантирана без негативно пренесување на месечна основа.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)