Најдобрите EnergyPartners Казино Во Живо s

Energy Partners (Affiliates) е придружна програма за некои добро познати казино брендови моментално на пазарот. Нивната програма започна во 2015 година од нивните канцеларии во Малта. Корисниците на веб-страниците се регистрираат и потоа им се дозволени многу опции за промовирање на различни онлајн казино и страници за обложување и обложување.

Тие можат да користат банери, врски и други промоции на нивните сајтови. Филијалите, исто така, добиваат редовен прилив на приход преку Skrill и други видови начини на плаќање. Исто така, има голем број на персонал за поддршка кои се подготвени да ги водат подружниците преку статистика и други важни метрики. И на крај, EnergyPartners (Подружници) нуди удел на приходи, цена по акција (CPA) или цена по потенцијал (CPL).

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherRajesh NairResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)